LiteManager – Віддалений доступ до комп’ютера через Інтернет


LiteManager – Віддалений доступ до комп’ютера через Інтернет

LiteManager – універсальне рішення «все в одному» для віддаленого доступу та підтримки користувачів через Інтернет або в корпоративній мережі. Нова версія програми LiteManager 4.5 отримала функції режиму технічної підтримки і запису екрану.

Всього за кілька секунд LiteManager встановлює з’єднання з віддаленим комп’ютером в будь-якій точці світу, дозволяючи управляти комп’ютером партнера, немов робота йде безпосередньо на ньому.

Надання методичної та технічної підтримки

Для надання техпідтримки віддаленого користувачеві необхідно запустити програму ROMServer.exe – це серверний модуль програми LiteManager, його можна завантажити окремим фалом з сайту litemanager.ru або взяти з установочного дистрибутива з програмою.

Після запуску програма автоматично згенерує унікальний ID і тимчасовий пароль, ці дані знадобляться для підключення до комп’ютера через Інтернет.

Тепер, для підключення до віддаленого комп’ютера необхідно запустити у себе клієнтський модуль ROMViewer.exe, його можна завантажити з офіційного сайту або взяти з установочного дистрибутива. Далі слід відкрити вікно з’єднання по ID і вказати ID віддаленого комп’ютера. Після встановлення зв’язку програма попросить ввести пароль для доступу до віддаленого комп’ютера.

Після вдалої процедури підключення можна дистанційно керувати комп’ютером, наприклад підключитися до робочого столу користувача і зробити необхідні дії за допомогою своїх мишки і клавіатури.

Програма LiteManager надає більше 10 окремих режимів роботи, крім віддаленого управління робочим столом можна запускати або відкривати файли на віддаленому комп’ютері, обмінюватися файлами між комп’ютерами, управляти процесами або сервісами, редагувати реєстр, управляти харчуванням, відправляти окреме повідомлення і спілкуватися в режимах текстового або аудіо- відео чату, провести інвентаризацію та багато іншого. Всі ці режими можуть стати в нагоді для вирішення поставлених завдань.

Віддалене управління комп’ютерами

LiteManager відмінно підійде і для адміністрування невеликого або великого парку комп’ютерів. В установчому дистрибутиві програми знаходяться два модуля: серверний, що встановлюється на віддалені машини, і клієнтський, що встановлюється на комп’ютери адміністраторів.

Установку програми на віддалені комп’ютери можна зробити декількома способами: в ручну з дистрибутива або скористатися вбудованим засобом віддаленої інсталяції програми. Після установки програми у Viewer необхідно створити нові сполуки, вказуючи IP або ID адреса комп’ютера. Для більш швидкого додавання можна скористатися пошуком комп’ютерів по мережі і автоматичним додаванням їх в список.

Особливо цікаві можливості настройки особистого ID-сервера – це окреме безкоштовний додаток, яке в програмі називається NOIP і дозволяє пов’язувати між собою серверну і клієнтську частини по ID-протоколу. Налаштувавши такої ID сервер у себе в організації, можна отримати повністю автономну систему технічної підтримки користувачів, при цьому виключивши будь-яку ймовірність проникнення ззовні.

адміністрування користувачів

LiteManager дозволяє постійно контролювати роботу віддалених користувачів, спостерігаючи за ними в головному вікні програми, а наявність режиму запису екрану за розкладом, дає можливість налаштувати автономну запис робочого столу віддаленого комп’ютера в окремий файл, після чого можна підключитися і переглянути, що відбувалося протягом дня на комп’ютері.

Для контролю дій самих адміністраторів, можна включити запис режиму віддаленого управління і хроніку подій про копіювання, видалення файлів, що буде зручно для служб технічної підтримки.

поставка

Програма LiteManager представлена ​​двома версіями: Pro – повна версія програми з усіма можливостями, підходяща для великих організацій, і Free, яка дозволяє управляти 30 комп’ютерами безкоштовно для фізичних та юридичних осіб, без будь-яких обмежень за часом роботи.

Ссылка на основную публикацию