Літнє оновлення windows 10 – Anniversary Update

Що чекає користувача в Windows 10 Anniversary Update? Нові функції, підтримка стилуса на різних типах пристроїв, оновлений
помічник Cortana, а також нові можливості для власників Xbox One і цілий арсенал інструментів для розробників. Хочете дізнатися більше? Читайте статтю!

Безпека користувачів

Цього літа всі користувачі Windows 10 отримали доступ до оновлення, який містить цілий ряд цікавих функцій і розробок. Оновлення доступно для всіх видів пристроїв, включаючи планшети і смартфони. Ключовою темою цього оновлення стало підвищення безпеки користувачів. Для цього розробники в оновленні відкрили користувачам цілий ряд функцій.

  1. Windows Hello тепер забезпечує біометричну захист додатків і браузера Microsoft Edge, гарантуючи при цьому простий і зручний вхід для користувачів. Тепер більше не потрібно запам’ятовувати паролі!
  2. Оновлені системи безпеки гарантують захист від несанкціонованого доступу до свого облікового запису. Щоб продовжувати забезпечувати безпеку пристрою, регулярно встановлюйте оновлення від Microsoft.
  3. Операційна система тепер містить весь необхідний користувачеві набір програм, що забезпечують безпеку, включаючи антивірусну програму, firewall, анти-фішингову захист пристрою і багато іншого.

Фішки для планшетів і смартфонів

Перш за все, в Windows 10 Anniversary Update цілий ряд цікавих новинок для власників, які роблять роботу з пристроями зручнішою і веселою.

  • замітки в звичному для користувача дизайні (жовті стик-листки), які дозволяють зберігати важливу інформацію на увазі;
  • нова emoji клавіатура, яка дозволяє спілкуватися з використанням звичних смайликів;
  • можливість швидкого перекладу екрану в нічний режим для забезпечення найбільш комфортної роботи з додатками;
  • функція управління музичними треками доступна тепер і на заблокованому екрані.

Інші цікаві новинки

Крім цих рішень в Windows 10 Anniversary Update також є цілий ряд інших новинок, які будуть затребувані як на планшетах і смартфонах, так і на настільних пристроях.

Серед них важливо відзначити виділити можливість управління пристроєм за допомогою стилуса. Пером користувач може робити нотатки, пересувати елементи, малювати, а також виконувати інші функції. Це більш природно і просто, ніж управління мишею або стилусом. Більше того, розробники отримають можливість інтегрувати цю функцію в свої рішення, відкриваючи користувачам все більше можливостей з управління пристроєм за допомогою стилуса.

Звичайно ж, торкнулося оновлення і електронного помічника користувачів. В Windows 10 Anniversary Updateроботу з Cortana підтримує ще більше додатків, які тепер об’єднані в окрему колекцію. Помічник буде незамінний для організації дня, дотримання розкладу, він зможе викликати таксі або замовити обід. Робота з помічником підтримується навіть при заблокованому пристрої, що дозволяє ще швидше виконувати повсякденні завдання.

Не забули розробники і геймерах. Тепер електронний помічник буде доступний також і в Xbox One, а крім того, під час гри ви зможете налаштувати фонову музику за бажанням. Додатки для Xbox One тепер можуть легко бути перенесені на будь-які пристрої на Windows 10, що дозволить розробникам залучити ще більше користувачів до своїх рішень.

Оновлення для розробників

розробників в Windows 10 Anniversary Update повинні зацікавити, перш за все, широкі можливості для просування власних додатків. Сьогодні на цій платформі пропонують свої версії пропозицій практично всі провідні компанії, в тому числі, соціальні мережі, платіжні системи, банки та інші гравці. Зростання популярності операційної системи говорить про те, що програми сторонніх розробників також будуть доступні.

Веб-розробники зможуть використовувати командну оболонку Bash. Фахівці, які працюють з Win32 і .NET отримали в Windows 10 Anniversary Update спеціальний конвертор додатків для робочого столу, що функціонує в рамках проекту Centennial. Крім того, для розробників на .NET був введений новий інструмент Xamarin, який відкриває можливість використання загального коду для додатків. Все це дозволяє використовувати операційну систему як первісну середу розробки додатків.

Оновлення доступно для всіх користувачів, які встановили на своєму пристрої Windows 10. Завантажити збірку можна на, оновлення підтримується будь-якими пристроями, що дає можливість відчути всі переваги нової версії.

Ссылка на основную публикацию