Літній марафон на Excelsior в WoT 2020

Літо – це не тільки пора відпусток. Компанія Wargaming запланувала на червень трохи приємних акцій і подій, одним з яких є міні-марафон за підсумками якого можна отримати преміумний британський танк 5-го рівня Excelsior. Машина досить цікава і виразно припаде до смаку досвідченим танкістам і новачкам, які роблять перші кроки в грі.

Найцікавіше, отримати машину можна не докладаючи особливих зусиль: потрібно просто грати в звичайному режимі, попутно виконуючи завдання, які задумали розробники. Цікаво? Тоді пропонуємо детально ознайомитися з умовами цієї події.

Умови річного марафону на Excelsior

Основні умови ігрового події виглядають наступним чином:

  • Триватиме марафон рівно місяць: з 1-го червня по 1-е липня, старт і фініш відбудуться о 9:00 за московським часом.
  • Всього до виконання пропонується 4 бойові завдання, на кожну з яких відводиться тиждень.
  • Брати участь у події можуть танки 4-10 рівнів включно.
  • Виконувати запропоновані завдання можна щодня, але не більше 1-го разу на добу.
  • У події беруть участь режіми6 «Випадковий бій» і «Генеральна битва».

Сенс марафону простий: за виконання умов бойового завдання, гравці отримують спеціальні марки. Набираємо 25 штук і отримуємо головний приз. Як бачите, умови нескладні і цілком ренальную навіть з урахуванням відпусток та відкриття дачного сезону.
Всі нагороди Excelsior

Всі бойові завдання на марафон Excelsior

Всі бойові завдання на марафон Excelsior поки не розголошуються, і умови виконання будуть з’являтися на сайті поступово. Перше завдання стартувала вже сьогодні, і для її виконання потрібно:

  • Нанести критичні пошкодження 10 модулів, внутрішнім і зовнішнім (враховується тільки пошкоджена техніка противника).
  • Поранити 10 членів екіпажу.

Нанесені пошкодження можна комбінувати. Наприклад, 6 виведених з ладу модулів і 4 поранених ворожих танкіста йдуть в залік, як виконання основних умов. Кількість боїв не обмежена, після виконання отримуємо 8 марок.

Як отримати Excelsior?

Досить просто накопичити необхідну кількість марок, і танк виявиться в ангарі разом зі слотом. Примітно, що після отримання нагороди, зароблені марки не згорають, а підсумовуються. Наприклад, заробили 5 марок – отримали нагороду. Наступний приз видається за 15 марок, отже, для його отримання нам залишається заробити тільки 10 штук.

Для отримання преміумного «британця», потрібно в сукупності накопичити 25 марок. Відзначимо, що якщо танчик вже є в ангарі, гравці отримають компенсацію у вигляді 600 000 срібла і слот в ангарі, який можна використовувати для будь-якої техніки.

Ссылка на основную публикацию