Ліцензується свої фотографії з Instagram і Twitter і отримуйте винагороди від Dotspin

Ліцензується свої фотографії з Instagram і Twitter і отримуйте винагороди від Dotspin

Майже кожен фотограф починав з аматорських кадрів на камеру мобільного телефону. У наш час фотографом-любителем без перебільшення можна назвати кожного. Ви можете не сприймати всерйоз людей, які роблять знімки їжі або домашніх тварин, а й серед таких фотографій, які щодня з’являються в Twitter і Instagram, є справжні шедеври. Dotspin – це сервіс для захисту прав фотографій, зроблених фотографами-любителями, а також місце, де новачки можуть показати свої роботи експертам, а також представити їх для голосування в співтоваристві однодумців. Принцип роботи напрочуд простий: більшість людей ділиться своїми фотографіями через Twitter або Instagram, і обидва ці сервісу дозволяють використовувати в постах хештег. Таким чином, зареєструвавшись в Dotspin, ви повинні додавати тег #dotspin до всього, що публікуєте в мережі. Це, в свою чергу, дозволить сервісу зберігати це матеріал в базу даних, де він буде ліцензований.

Красу даного сервісу в тому, що поєднавши свій аккаунт з Twitter і Instagram, ви можете будь-яким чином використовувати ці два сервісу за умови, що до фото буде додано відповідний хештег. Те, якою версією програми ви для цього користуєтеся – мобільний додаток, веб-інтерфейс Twitter або Dotspin, – не має зовсім ніякого значення.

Для реєстрації в сервісі можна скористатися як Twitter, так і Instagram аккаунтом. Зробіть фото, застосуєте фільтри і через вкладку «Нова фотографія» завантажте його на Dotspin.

Потім ліцензується фотографію. За замовчуванням до ваших фото буде застосована ліцензія Creative Commons, що дозволяє іншим людям використовувати вашу роботу, змінювати і вільно поширювати її в разі визнання вашого авторства. На обробку і завантаження фотографій йде якийсь час, протягом якого сервіс перевіряє їх справжність та, як зазначено на стартовій сторінці, їх оцінює група експертів.

 

Відкривши вкладку «Мої фотографії», ви побачите знімки, завантажені зі сторінки сервісу і всі опубліковані фото, які були помічені тегом #dotspin. Якщо ви вирішите змінити задану за замовчуванням ліцензію, яка застосовується до ваші фотографій, перейдіть в налаштування (меню, що випадає близько зображення профілю).

 

Замість того щоб вибирати між різними типами ліцензій, можна просто вказати їх спрямованість, і сервіс сам застосує потрібну. Обробка фото займає деякий час, необхідний для його перевірки. Ви можете не чекати закінчення цього процесу і отримати сповіщення про завантаження фото на електронну пошту.

 

Як ми вже відзначали раніше, на Dotspin є опція «Голосування». Її суть в тому, що користувачі повинні вибрати найкраще з двох запропонованих зображень. Не існує ніякого критерію, на якому повинен бути заснований вибір, тому дуже ймовірно, що вас просто попросять вказати найбільш вподобане фото. Ось реальний приклад, запропонований для порівняння: фотографія молодої дівчини в футболці з написом «Swag» і старе дерево. Згодом сервіс нагороджує користувачів, чиї фотографії здобули найбільшу кількість голосів, dot-кредитами. Ними можна скористатися для отримання подарункових сертифікатів, безкоштовних або дисконтованих iOS-додатків і гаджетів.

 

На даному етапі сервіс займається розробкою додатків для Android і iOS, а поки за допомогою хештег ви можете користуватися Dotspin через офіційні додатки для Instagram і Twitter.

Ссылка на основную публикацию