«Людина-мураха і Оса»: Еванджелін Ліллі розповіла, що сцена після титрів повинна була бути довшим

Зірка кінокартини «Людина-мураха і Оса» Еванджелін Ліллі розповіла, що спочатку планувалося приділити більше уваги клацання Таноса в сіквелі «Людини-мурашки» в сцені після титрів. «Ми знімали клацання і то, як ми перетворюємося в попіл», – розповідає Лілі в інтерв’ю. «Фактично клацання був. Вони просто в кінці його вирізали. Це було більш драматично, як мені здається. Пейтон Рід, режисер фільму, просто вирізав літаючий попіл і порожній простір. Потім він повернувся подивитися, як ми реагуємо на звернення в попіл ». У завершеному варіанті картини в послетітровой сцені Скотт Ленг відправляється в Квантовий світ під керівництвом Хоуп і її батьків, які перебувають на зв’язку з ним, коли він збирає енергію. Коли з’ясовується, що Скотт застряг в квантової світі, камера повертається на дах, де все починалося, і показує, що тріо розсипалося, залишивши на тому місці, де вони стояли всього секунду тому, шматки попелу.

Кадр зі сцени після титрів фільму «Людина-мураха і Оса»

Ліллі висловила свою вдячність, за те, що сцени були вирізані, замість того, щоб скоротити прямі наслідки клацання Таноса.

«Потому що в той момент я не бачила фільм «Месники: Війна нескінченності». Я тоді й гадки не мала, як виглядає звернення в попіл або щось на зразок того, що має бути, і я не думаю, що Пейтон дійсно зробив це», – говорить Ліллі.

«Як тільки я подивилася Війну нескінченності, то зрозуміла, що жахливо зобразила перетворення в попіл. Моя робота була жахлива. Я й гадки не мала, що відбувається. І я так рада, що вони вирішили це вирізати, так як мені здається, що я була взагалі не переконлива. Мені здається, що зобразила щось більше схоже на сходження на небеса, ніж на болісний кінець ».

Кадр з фільму «Людина-мураха і Оса»

Рід пояснює, що хотів шокувати фанатів після гарного закінчення «Людини-мурашки і Оси», завдавши удар під дих сценою після титрів.

«Те, що дійсно нам сподобалося, полягало в тому, що ми повинні були самі знайти спосіб зв’язати нашу картину з Війною нескінченності. Нам потрібно було розповісти нашу історію, зробити її самодостатньою і зробити закінчення фільму таким, що обернулося таким акуратним поклонінням в кінці фільму », – говорить Рід.

Що ж, тепер фанати намагаються зрозуміти, як Скотт буде вибиратися з пастки і яку роль він зіграє в довгоочікуваному фільмі «Месники 4», який вийде в прокат в травні наступного року. А якщо Ви ще не дивилися «Людини-мурашки і Осу», то настійно рекомендуємо це зробити!

Ссылка на основную публикацию