Людина-прищіпка на нових Картах Google


Людина-прищіпка на нових Картах Google

На Карти (Google Maps) повернувся Людина-прищіпка (Pegman). Коли Google запустив новий десктопний інтерфейс Google Maps, цього симпатичного провідника по перегляду вулиць (Street View) там не було.

«Щоб відкрити світ зображень, який завжди у вас під рукою, вам не потрібен ніхто, крім Людини-прищіпки – вашого провідника по перегляду вулиць, якого ви зможете знайти в правому нижньому кутку екрану. Натисніть на Людину-прищіпку – і зони, для яких доступний режим перегляду вулиць, будуть виділені блакитним підсвічуванням. Наведіть на будь-яку підсвічується вулицю – і, зробивши натискання, поринете в це місце. При укрупненні масштабу ви побачите блакитні кола, якими відзначені місця з фотографіями користувачів, включаючи полнообзорние (360 °) призначені для користувача панорами, зняті з землі, води і повітря. Натискання на жовту окружність покаже розташовані тут ресторани, музеї і т. П. », Повідомляє Google.

Людина-прищіпка дійшов поки не до всіх, але дійде в найближчі тижні. Його жовту піктограму важко не помітити, так що включення цієї функції не пропустиш.

Також в новому інтерфейсі Карт (Google Maps) з’явилися і інші корисні функції: перегляд маршруту після натискання «Покроковий перегляд (Preview steps)» і тривимірний огляд з висоти пташиного польоту в турах по Планеті Земля (Earth Tours). «Як тільки ви побачили піктограму туру по Планеті Земля, ви можете натиснути на неї, відкинутися в кріслі і насолодитися віртуальним туром під незвичайним кутом зору. Спробуйте зануритися в Бостон або оглянути Альпи ». Також в новому інтерфейсі з’явилася кнопка запуску сервісів Google, що замінила чорну панель, і нові піктограми для налаштувань і довідки, розміщені внизу сторінки, поруч з полем «Дослідити (Explore)».

Як говорить Google, «багато хто з вас почнуть нове життя з Картами», що, ймовірно, означає швидке заміщення класичного інтерфейсу Карт новим. Втім, навряд чи це станеться раніше, ніж в новому інтерфейсі з’являться всі відсутні функції і будуть удосконалені ті функції, для яких потрібне WebGL.

Спонсором статті виступає інтернет-агентство Медіасфера. Агенство виробляє просування сайту з оплатою за результат. Фахівці компанії установливает і налаштовує найефективніші засоби веб-аналітики, які дозволять виявити всі точки, де можна підвищити продажі з сайту, а також проаналізувати і оцінити якість трафіку на сайт. Вас можуть грамотно прокунсольтіровать як збільшити конверсію з сайту. Конверсія сайту – це відношення кількості людей, які вчинили покупку на сайті до кількості всіх зайшли на сайт відвідувачів, тобто відсоток відвідувачів, які стали клієнтами. Так само є можливість замовити створення і технічну підтримку сайтів.

Ссылка на основную публикацию