«Люк Кейджа»: Netflix закриває проект, вихід 3 сезону не планується

Через тиждень після того, як скасували «Залізного кулака», і в день прем’єри нового сезону «Шибайголови», кіновсесвіту Marvel на Netflix в черговий раз зменшилася. На жаль, «Люка Кейджа» вирішили не продовжувати на третій сезон; фактично скасувавши серіал на потоковому сервісі. У заяві говориться, що серіал не повернеться на третій сезон, а Netflix і Marvel Television висловлюють подякою всім, хто був причетний до створення проекту, а також фанатам. По суті, заява була практично ідентичним тому, яке було зроблено щодо «Залізного кулака». Всі ми прекрасно розуміємо, що це може насправді бути початком кінця взаємовідносин між потоковим сервісом і Marvel Television, а продовжують виходити там же тільки «Каратель», «Шибайголова» і «Джессіка Джонс».
Кадр із серіалу «Люк Кейдж»

Мабуть, те, що Disney в наступному році випускає свою особисту потокову платформу, не є секретом, тому фанати розраховують, що серіали продовжать виходити на ньому. Поки відомо лише про те, що планують створити сольні серіали про брата Тора Локі і Ванді Максімофф, більш відомої, як Алая Відьма.

Поки складно говорити входити чи серіал «Герої по найму» в плани Netflix, однак він зміг би заповнити прогалини, повернувши Денні Ренда і Люка Кейджа на екрани.

Закриття «Люка Кейджа» стало неприємним сюрпризом, враховуючи той факт, що ЧОО Ходар Кокер, шоураннер серіалу, почав збирати команду сценаристів, а Майк Колтер, який зіграв головного героя, розповідав про плани на третій сезон.

Переговори про створення нових серій серіалу були, проте в підсумку вони провалилися, так як Netflix прийшов до висновку, що це неможливо. На жаль, угода не була укладена.

Кадр із серіалу «Люк Кейдж»

Новий сезон «Шибайголови» вже вийшов, а зйомки другого сезону «Каратель» нещодавно завершилися, і його дата прем’єри, найімовірніше, буде названа незабаром. В даний час в роботі знаходиться і новий сезон «Джесіки Джонс», який може завершити історію детектива-алкоголічки.

Після нового сезону «Джесіки Джонс» Мелісса Розенберг, шоураннер, залишає проект. Нещодавно вона підписала велике угоду про розробку нових проектів для телебачення Warner Bros. і повернеться до цих обов’язків, як тільки її зобов’язання перед Netflix буде виконано.

Також ймовірність повернення «Захисників» незначна. З Disney, що створює конкурента для Netflix, здається малоймовірним, що потоковая платформа буде здійснювати будь-які нові серії.

Ссылка на основную публикацию