Лотерейний портал Proverit-bilet.com об’єднав всі лотереї Росії

Лотерейний портал Proverit-bilet.com об’єднав всі лотереї України

Стартував безпрецедентний за своїм масштабом проект в світі лотерей – агрегатор всеросійських і регіональних лотерей «Перевірити Квиток». Нарешті, можна дізнатися про всі виграші на одному ресурсі.

масштабність проекту

На новому лотерейному порталі Proverit-bilet.com, що об’єднав найактуальнішу і важливу інформацію про найпопулярніших на території України лотереях, є багато корисної і важливої ​​для гравців інформації. Основну ж увагу приділено перевірці квитків різних лотерей. На головній сторінці можна перевірити свій лотерейний квиток і дізнатися чи виграв він.

Ознайомитися можна з результатами таких лотерей:

– Російське лото,

– ТВ Бінго,

– Гослото 6 з 45,

– Фабрика удачі,

– Урал Лото,

– Лотерея Золотий Ключ,

– Російська трійка,

– Лото Мільйон,

– Державна Житлова Лотерея,

– Лото РЖД,

– Перша Національна лотерея.

Сайт планує розширення – творці стверджують, що список лотерей може бути істотно розширено.

Крім власне результатів тут можна подивитися відеозапис тиражу і дізнатися про новини.

Зручна навігація – дуже важливий фактор

Найчастіше у гравця виникають питання стосовно суми або правил гри, місця проведення розіграшів, компаній, які проводять тиражі. Всю цю інформацію ресурс зібрав в розділі «Правила гри». Якщо ж відповідь не був знайдений, то можна задати питання в розділі «Питання» або подивитися – можливо, хтось вже таке запитання задав, і було знайдено рішення. У цьому розділі на запитання користувачів зазвичай відповідають компетентні фахівці або досвідчені гравці.

У розділі відгуків можна залишити або прочитати думки гравців про різні лотереях. Це допомагає сформувати власну думку про якість і чесності організаторів будь-який з представлених лотерей і зробити свій вибір.

Якщо користувач вже визначився з лотереєю, то він може дізнатися про місця продажу квитків у відповідному розділі «Купити квиток». Варто замінити, що квитки деяких лотерей можна купити онлайн, не відходячи від комп’ютера.

Купивши квиток, користувач може, не переходячи на інші сайти, стежити за розкладом розіграшів обраних лотерей в розділі «Анонси Тиражів».

У рунеті не було ще такого великого і якісного ресурсу, який дозволяв би настільки багато в рамках одного ресурсу і надавав би настільки повну і актуальну інформацію по тематиці лотерей.

Ссылка на основную публикацию