LOWE танк: огляд, обладнання, перки (вміння екіпажу), чи варто купувати?

Шанувальники гри world of tanks напевно знають німецьку преміум танк «Лев». Це один з найстаріших премов 8-го рівня, який можна придбати в ігровому магазині або в клієнті гри. Купити танк «Лев» можна і зараз, ціна Льва царя звірів складе 12 500 одиниць ігрової валюти. Варто зазначити, що з моменту введення LOWE в гру, з’явилося досить багато преміумних танків, однак, ефективність цього німця досі є найбільш обговорюваною темою на ігрових форумах. Справа в тому, що машина досить неординарна, і в невмілих руках може доставити масу болю і страждання. При цьому, танк буде цікавий для досвідчених гравців, і зможе забезпечити максимум задоволення від гри. Щоб скласти повну картинку про можливості цієї машини, розглянемо важкий танк «Лев» з усіх боків.

lowe тактико-технічні характеристики

Огляд танка «Лев» можна почати з незаперечних переваг, якими володіє дана машина. Отже, сильні сторони німця виглядають так:

Відмінний огляд. Розробники нагородили «Леву» радіусом огляду в 400 метрів. Відзначимо, що це відмінний показник навіть для середніх танків, а ми говоримо про важкому танку. Тому «Лев» часто отримує право першого пострілу, що іноді дозволяє переламати результат бою в свою сторону.
Запас міцності. Машина може похвалитися здоров’ям в 1 650 ХП, що вище ніж у однокласників.
Втрати. Німець володіє відмінним бронепробітіем для свого рівня в 234 міліметри. При цьому разовий шкоди становить 320 одиниць. Картину трохи псує слабкий ДПМ: 5 пострілів в хвилину не дають «Льву» стати кращим Фармером в грі. Знаряддя. Тут причепитися просто не до чого. Гармата відмінно зводиться, має непогану стабілізацією і швидкістю відомості. Цікаво, що характеристики «Лева» дозволяють стріляти на ходу і при цьому потрапляти.

переходимо до недоліків. Танк «Лев» викликає обурення гравців такими параметрами:
величезний силует. Німцеві просто ніде ховатися в Рандома: його світять здалека і фокус на відстані.
Динаміка. Співвідношення маси танка і потужності двигуна просто ніяке. Якщо на рівній поверхні LOWE вільно розганяється до крейсерській швидкості 20 / км годину, то заболочений грунт перетворює його в тихохода. Машина має слабку маневреністю, тому стає легкою здобиччю для ст і легких танків будь-якого рівня.
Броня. Грозний «Лев» давно заслужив репутацію картонного танка, який пробивається в будь-якій проекції і відмінно горить.

Слабких місць у танка досить багато, тому розробники вирішили підвищити шанси на виживання танка, збільшивши показники бронювання. За їхніми запевненнями, танк «Лев» після АПА повинен перестати страждати від однокласників. Подивимося, як йдуть справи в реальності.

Танк «Льова» після UP в оновленні 9.17

Отже, якщо прислухатися до досить плутаним коментарів Муразора (начальник відділу балансу техніки), можна зрозуміти, що LOWE апнул ВЛД, борта і вежу, щоб тяж міг нормально танковать, а не вбирати снаряди немов губка. Крім цього, на розгляді залишається питання про підвищення маневреності і динаміки багатостраждального німця. У реальності, зміни на «Леві» в ворлд оф танк виглядають так:

1. Товщина бортів зросла до 100 мм
2. Верхня лобова деталь стала товщі на і тепер радує 185-міліметровим показником
3. Дах вежі – стала проти 70
4. Роздільна смуга між НЛД і ВЛД стала товщиною 225 мм
5. Вразливе місце під вежею закриває бронепластина, товщиною 175 мм

Зміни досить істотні, однак, як вони позначаться на виживання машини в Рандома? АП техніки завжди породжує інший животрепетне питання.

Устаткування і перки на lowe (Лева)

Незважаючи на купу недоліків, встановлене обладнання потрібно підбирати з таким розрахунком, щоб максимально поліпшити позитивні сторони. Бої на «Леві» краще проводити в такій комплектації:

  1. Досилатель.
  2. Стабілізатор.
  3. Вентиляція.

У третій слот можна встановити «просветлёнку», але WG і так обдарував німця відмінним оглядом.

З перків екіпажу обов’язково викачуються ремонт і пожежогасіння. Решта навички можна вивчати в будь-якій послідовності, в залежності від тактики гри.У число спорядження обов’язково включається вогнегасник. Деякі рекомендують замінити расходник плиткою шоколаду або октановим бензином, але з огляду на займистість LOWE, робити це досить небезпечно.

Куди пробивати танк Лев

Танк «Лев» після поновлення, безперечно, став виглядати солідніше і захищеності, однак, повністю перекрити вразливі зони розробникам не вдалося. Отже, зони пробиття «Лева» виглядають так:НЛД. В принципі, класика жанру, проте грізний цар звірів не уникнув «больової точки» всіх німецьких тяжів: переднього розташування трансмісії. Тому пробиття порівняно невеликий бронеплити часто призводить до пожежі.
Задня частина башти, борта під вежею. Тут розташовується боеукладка, прикрита тонким шаром листової броні.
корми. Тут розташовані паливні баки, які легко Крит.
Лобова проекція вежі. Звучить досить дивно, адже гарматна маска закриває практично всю лобову броню, роблячи вежу практично невразливою. Однак у танка слабкі «щічки», ласим шматочком виглядає і командирська башточка.
Бронепластина між вежею і корпусом. Незважаючи на АП, 175 мм часто не є суттєвою перепоною для потужних гармат танків 7-8 рівня.
Ковзанки. Тут повністю відсутня броня, тому машина ставиться «на гуслях» з обов’язковим втратою.
Люк мехвода. Це вразлива зона будь-якого танка, але в динамічному бою вицеліть невеликий лючок досить важко.
Відзначимо, що зазначені зони пробиття не є абсолютною панацеєю. Імовірність нанесення шкоди залежить від калібру гармати і дальності стрільби.

Як грати на танку Лев

З огляду на досить неординарні характеристики танка, у багатьох гравців виникає питання: «Як грати на Леве?». Щоб гра приносила максимум задоволення, потрібно забути, що ми виїжджаємо в бій на важки. LOWE – це відмінний танк вогневої підтримки, тому рекомендується віддавати перевагу перестрілок на далеких дистанціях, максимально реалізуючи точність знаряддя і непоганий альфастрайк. Прямої конфронтації з однокласниками краще уникати: «Лев» може танковать, однак, хорошою бронею похвалитися не може.

При грі в топі, не варто захоплюватися і пишається своєю невразливістю. У «Лева» огидна динаміка, тому його легко закрутити і розтерзати, користуючись картонними бортами. Крім цього, машина досить повільна, тому має сенс заздалегідь визначитися з вибором напрямку атаки. При цьому потрібно намагатися уникати відкритих ділянок, де громіздкий силует перетворює німця в більшу і малорухливу мішень.

В принципі, «Лев» є хорошим позиційним танком, якої може взагалі перестати висуватися в бою. Досить знайти грамотну позицію, укривши НЛД і стріляти по ворогам, які з’являтимуться на межі видимості.

lowe відео

«Лев» непростий в освоєнні танк, який вимагає звикання. Однак машина приносить досить пристойний дохід, за умови грамотно обраної тактики гри. Ось невелике відео про можливості цього танка.

Ссылка на основную публикацию