ЛТ-432 легкий преміум танк 8 рівня СРСР

Доброго времени суток і вдалих боїв! У нашому черговому огляді ми хочемо розповісти про досить цікавою машині, яка найближчим часом з’явиться в грі. Це Об’єкт 432 – радянський легкий танк 8-го рівня, який позиціонується як прем техніки.

В даний час, танк місить гусеницями бруд тестового полігону разом з легендарним Т-50-2, який розробники вирішили повернути в гру. Відразу відзначимо, що Об’єкт 432 танк дуже цікавий, і напевно стане ходовим товаром в ігровому магазині, а поки, познайомимося з базовими технічними можливостями машини, заявленими на супертест.

Об’єкт 432: тактико-технічні характеристики

Почнемо наш Об’єкт 432 гайд з розгляду основних показників. Отже, новому радянському ЛТ подарували запас міцності в 1 150 одиниць. Показник посередній, але новачок точно не буде виглядати гірше за інших. Важить машина 27 тонн, завдяки 850-сильному двигуну може розганятися до 70 км / год. На місці танк крутиться досить спритно: швидкість повороту шасі 48 град / сек. В цілому, до ходової частини і машинного відділення пр

Об’єкт 432: тактико-технічні характеристики

етензій немає. Питоме співвідношення маси до потужності дає танку співвідношення 31.4 «конячки» на тонну, тому Об’єкт 432 буде динамічно розганятися і утримувати крейсерську швидкість.

Якщо розглядати здатність ЛТ до засвітитися, то розробники кілька поскупилися, наділивши машину радіусом огляду в 380 метрів. Однак коефіцієнт непомітності у танка очікувано високий. Об’єкт 432 є щасливим володарем приземистого силуету, тому рівень маскування становить 32.6% для рухається і нерухомо стоїть машини.

Переходимо в розділ озброєння. Взагалі, потужна і пробивна гармата не є пріоритетом для легких танків, але Об’єкт 432 WoT не виглядає в цьому плані обділеним. В даний час, тестування проходять дві гармати, і поки невідомо, яке з них буде встановлено на танк. Розглянемо обидва варіанти.

Оптимальним на наш погляд варіантом є 100-міліметрова гармата Д-10ТМ, яка більше відповідає техніці 8-го рівня. Бронепробітіе цього знаряддя становить 212 міліметрів при разовому утраті в 250 одиниць. Перезаряджається ствол за 6.6 секунди, що забезпечує середній ДПМ в 2 200 одиниць шкоди. Зводиться знаряддя за 2.2 секунди, володіючи характерною для «совєтів» посередньої точністю, стабілізацією і розкидом: 0.36 на сотню.

Другий варіант, який може бути встановлений на танк – 85-міліметрове знаряддя Д-58. Тут основні характеристики виглядають значно гірше. Зокрема, бронепробітіе в 176 мм і разовий шкоди в 180 одиниць – це не ті показники, з якими можна виходити в бій проти техніки 10-го рівня. Додамо, що зустрічатися з «десятками» новачок буде з завидною регулярністю: пільговий рівень боїв для легких танків не передбачено.

Об’єкт 432 – варіант 2

Однак відверто слабкі пробиття і шкоди компенсуються іншими характеристиками. Наприклад, за рахунок скороченого часу перезарядки (4.4 сек), ДПМ цього знаряддя також становить 2 200 одиниць. Зводиться гармата за 1.9 секунда, має непогану точністю: розкид 0.33 на 100 метрів. Гідно виглядає і заявлена ​​на тест стабілізація. Техніка цілком комфортно і головне, точно зможе вести вогонь по противнику в русі, а якщо пощастить, буде пробивати і завдавати шкоди.

Зараз складно сказати, яким саме варіанту озброєння віддадуть перевагу розробники. В ідеалі, потрібно залишити обидва варіанти, щоб гравці самі робили вибір між нанесенням шкоди і можливістю ефективно постріляти на ходу.

Бронювання Об’єкт 432

На відміну від більшості ЛТ, цей танк має вельми непоганий захист, яка більше підходить середнім танкам. Крім цього, у машини дуже низький силует, лита кругла вежа і дуже хороший ВЛД.

Отже, в лобовій проекції вежі присутній 160 мм. На перший погляд, показник не дуже високий, але не варто забувати, що вежа має округлу форму і нагадує приплюснутий млинець. Гарматна маска досить вузька, але навіть з урахуванням цієї особливості, пробити лобову броню вежі Об’єкт 432 буде важко навіть «десяткам».

Броня верхньої лобової деталі корпуса танка має товщину 70 міліметрів, але бронелисти розташовані буквально під гострим кутом, і НЛД йде під днище. Борти захищені очікувано слабо, і навіть передбачені конструкцією екрани не дуже рятують ситуацію.

В цілому, в плані захищеності новий радянський ЛТ виглядає вельми гідно, але не варто розраховувати, що танчик зможе впевнено будується в клінчі з тяжами. Раціональне розташування бронелистів корпусу і закруглена вежа дозволяти машині танковать і тролі супротивників, однак, в клінчі ці переваги будуть зведені до нуля. Виною тому низький силует: противники просто будуть завдавати шкоди зверху, і просто відмінний кут ВЛД перестане відігравати вирішальну роль.

Як грати на Об’єкт 432

Отже, нам пропонують динамічну машину, з потенційно непоганим озброєнням і дивно непоганим бронюванням. Страшно уявити, що буде творити Об’єкт 432, якщо виявиться в досвідчених руках.

Почнемо з того, що у машини відмінна динаміка, що гарантовано дозволить займати ключові точки для пасивного світла. З цим завданням машина впорається прекрасно: знайти приосадкувату техніку в кущах можна буде, тільки випадково на неї наїхавши.

Однак маючи такі характеристики ходової частини, ховатися в кущах просто грішно. Танк замислювався саме як активного підсвітки. Крім того, техніка зможе виконувати функцію машини вогневої підтримки, прикриваючи атаку союзних тяжів.

Об’єкт 432 гілка дослідження СРСР

Короткі підсумки Об’єкт 432

Розглянемо сильні і слабкі сторони цієї машини.

плюси:

  • захищеність;
  • маскування;
  • Швидкісні показники;
  • Альфа і бронепробітіе 100-міліметрового знаряддя;
  • Запас міцності.

недоліки:

  • Альфа і пробиття 85-міліметрового знаряддя;
  • Радіус огляду;
  • Опір ходової на м’яких грунтах.

Відзначимо, що заявлені характеристики будуть лорабативаться і змінюватися, але в тому вигляді, яким танк заявлений на супертест, виглядає Об’єкт 432 дуже непогано, і напевно стане відмінним Фармером.

Ссылка на основную публикацию