Луїс Д’Еспозіто розповідає про важливість «Першого месника: Протистояння»

Кіновсесвіту Marvel пережила кілька важливих віх, починаючи з того, коли ми побачили першу сцену після титрів в кінофільмі «Залізна людина» 2008 року випуску, а в 2012 році була випущена картина «Месники», яка нарешті об’єднала найбільш могутніх героїв Землі. За словами Луїса Д’Еспозіто, співголови Marvel Studios, ще один з цих визначальних моментів стався в кінострічці «Перший месник: Протистояння». «Громадянська війна був одним з найбільших коміксів. Це була історія, яку нам захотілося розповісти. Йшлося про ідентифікацію в коміксах, тому в кінофільмі все було трохи інакше », – поділився Д’Еспозіто в книзі, випущеній до 10-річчя франшизи. «На початку« Першого месника: Протистояння »я не думаю, що ми в той час розглядали режисерів третьої і четвертої частини Месників. Ми не знали, чи стане ми їх знімати разом. Я не думаю, що ми коли-небудь зробимо це знову. Це звучало фантастично на той час, і ми повинні були зробити це через акторів. Задіяно так багато акторів, і через рік їх всіх зібрати буде дуже непросто ».

Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

Він продовжив: «Це було завдання не з простих, але знімальна група була просто приголомшливою. Продюсер Марк Грілло і його команда контролюють цей величезний акторський склад і управляють усіма труднощами планування, які ви навіть не уявляєте. Брати Руссо об’єднали всі сюжетні лінії в Протистоянні, що стало справжнім подвигом. Це був непростий фінал, так як два найулюбленіших персонажа билися один з одним в кінці. Як ми можемо змусити аудиторію це прийняти?»

Протягом більшої частини MCU різні фільми запозичували деталі з ряду відомих сюжетних ліній коміксів, хоча Громадянська війна стала однією з найбільш буквальних інтерпретацій знаменитої сюжетної лінії. На додаток до необхідності адаптувати даний сюжет, щоб він вписався в загальну франшизу, в картині повинен бути збалансованим серйозний список персонажів.

Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

Пригода, в дійсності, стало настільки великим, що велика частина фанатів вважала його чимось на зразок «Месників 2,5» на відміну від кінострічки «Перший месник».

«Це непросто, адже ми ходимо в кіно по безлічі причин, але мені здається, що ми вирушаємо туди, щоб подивитися ці великі кінофільми франшизи для підняття настрою і для того, щоб хоч на якийсь час забути про свої проблеми. Нам подобається йти із зали, побачивши задовільний фінал, так як ми ставимо себе на місце головних героїв », – розповідає Д’Еспозіто про дещо суперечливою кінцівці картини. «Люди хочуть бути спокійними, завдяки цим персонажам, тому, коли вони бачать їх протистояння, це досить тривожно. Я знаю, що багатьох це торкнулося ».

Кадр з фільму «Перший месник: Протистояння»

Режисери Джо і Ентоні Руссо прийшли з телебачення до того, як повернулися в команду «Першого месника: Інший війни», і їх успіхи зміцнили їх а як режисери кіновсесвіту Marvel, після чого вони продовжили знімати «Месників: Війну нескінченності» і «Месників 4» .

«Брати Руссо були змушені здійснювати маніпуляції зі складними сюжетними лініями з попередніх фільмів, особливо з сюжетною лінією Баки і смертю матері і батька Тоні. Я вважаю, що вони – чудові режисери », – зізнався співголова. Вони так само працелюбні, як і всі, з ким ми коли-небудь працювали. Вони люблять цих персонажів. Вони люблять цей жанр. Після Протистояння нам з Кевіном Файг стало очевидно, що вони створені для цієї роботи ».

Що ви думаєте про слова співголови про Протистоянні? Дайте нам знати в коментарях нижче!

Ссылка на основную публикацию