Лжевірус & quot; видалення файлів з комп’ютера & quot; .

Вірус “видалення файлів і форматування”

Всім привіт, в цій статті від Компьютер76 ми продовжимо приколюватися над що знаходяться поряд і нічого не підозрюють користувачами персональних комп’ютерів, підсовуючи їм різного роду лжевіруси. Сьогодні наші жертви, натиснувши на потрібний нам файл отримають повідомлення про видалення файлів і форматування диска.

Жертва після натиснення на ярлик запустить ряд вікон з приблизно таким змістом:

Звичайно ж зміст текстового повідомлення може бути вибрано пранкери за обставинами. Я лише покажу як змусити Windows відображати вводиться їм текст в коректному і читається по-російськи форматі.

Як нерідко це відбувається у мене в блозі, будемо використовувати текстовий редактор, кілька рядків коду і свою фантазію.

ДЕЩО ПРО текстового редактору

На цей раз утиліта Блокнота нам не знадобиться, бо, як я розумію, вона до цих пір не розуміє величезного числа кодувань, що ускладнює висновок на екран записів російською мовою. Підозрюю, що деякі користувачі ПК володіють мовою Туманного Альбіону (а, отже, Блокнот нам не підійде), що не повинно нас з вами зупинити від можливості зайвий раз над ними познущатися. Тому представлю вам крихітний по вазі виконавчий файл простенького текстового редактора AkelPad, який завжди знаходиться в моїй системі. Його ви можете взяти у мене з сайту в портативної формі (в одинарному архіві, вірусів немає):

Завантажити безкоштовно текстовий редактор AkelPad

Далі все просто. Запустіть новоявлений редактор і введіть представлений код. Перші рядки обов’язкові, а після msg * ви вільні написати що душа забажає. У вірус “видалення файлів і форматування” прийняв такий вигляд:

@ECHO off
: Begin

msg * ВИДАЛЕННЯ ТЕКИ Мої Документи
msg * ВИДАЛЕННЯ ФОТОГРАФІЙ З КОМП’ЮТЕРА
msg * БЛОКУВАННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК
msg * ОПЕРАЦІЯ ПО форматування диска ПОЧИНАЄТЬСЯ …
msg * ПРОЩАЙТЕ …

Тепер збережіть документ через Зберегти як… під будь-яким ім’ям з розширенням .bat і в символьної кодуванні Кирилиця 866 ​​(OEM-російська) як на моєму фото:

Як завжди сам файл можна надійно приховати, залишивши на Робочому столі жертви ярлик до нього, а малюнок до ярлику змінити, надавши тому благопристойний вигляд і назву якоїсь улюбленої програми або ярлика інтернет-сторінки.

Ссылка на основную публикацию