Майнкрафт не починається на Віндовс 7

Класика ігрового жанру – пісочниця «майнкрафт» переживає, напевно, десятий за рахунком народження. Вона як гусінь переповзає з платформи на платформу, і кожен раз приносить своїми приколами. Перебравшись з ігрових консолей на «Сімку», дана іграшка здивував користувачів своєї нестабільність. Причин того, чому майнкрафт не починається на ОС Віндовс 7 не одна, а безліч. Дуже вже вимоглива до свого оточення виявилася іграшка. Але ігроманів не лякають труднощі – все-таки мова йде про справжній витвір мистецтва, ось уже друге покоління балдеет від цього симулятора виживання. Причини, чому гра не «оре» не “Сімці», можна звести до наступного переліку:

  • У вас недостатньо оперативної пам’яті. Так, новий майнкрафт вельми ненажерливий, йому потрібно не менше гіга оперативки.
  • Майнкрафт несумісний з Java. Не любить він цю середу в її вихідної іпостасі і все тут. Чому невідомо. Потрібна пропатчені віртуальна машина, яку можна завантажити тут: http://files.gamai.ru/minecraft_launcher_client_files/jre-7u60-Windows-i586.exe.
  • Для нормального запуску використовуйте лаунчер. Завантажити його можна прямо звідси: http://files.gamai.ru/minecraft_launcher_client_files/GamaiLauncher.exe, після цього потрібно буде видалити таку папку: C: \ Users \ ім’я користувача \ AppData \ Roaming \ .GamaiLauncher.
  • В налаштуваннях гри поміняйте мову на російську і виставите параметр дальності промальовування в значення «Нормальна».
  • Перевірте драйвера своєї відеокарти. Якщо вони застаріли, то скачайте і встановіть свіжі.

Цього має бути достатньо, щоб грати в майнкрафт через сервіс gamai.ru. Після того як зробите все перераховане вище – запускайте лаунчер і вводите свої реєстраційні дані не сервері: пароль і логін.

можливі труднощі

В процесі виконання зазначених дій можуть виникнути проблеми. Ми розповімо, як діяти в цьому випадку.

наприклад:

  • Неможливо деінсталювати Java. Щоб впоратися з цим – скачайте, розпакуйте і виконайте скрипт: http://files.gamai.ru/minecraft_launcher_client_files/bin.zip. Це повинно допомогти. Якщо цей фінт не працює, спробуйте утиліту Microsoft: http://support.microsoft.com/mats/Program_Install_and_Uninstall/ru.
  • Знаменитий «Access Violation» – вірна ознака того, що пора міняти драйвера відеокарти. Помилка поділу на нуль (DIVIDE_BY_ZERO) – ознака того ж самого. Якщо адаптер – зовсім вже мотлох, то витратьте на новий. Новий майнкрафт не працює на барахлі.
  • При інсталяції Java також можуть виникнути проблеми. Інсталятор може вилетіти з помилкою «Системі не вдається знайти вказаний шлях». Спробуйте латочку за адресою: http://files.gamai.ru/minecraft_launcher_client_files/JavaMSIFix.exe.
  • Лаунчер відмовляється запускатися і не працює – переустановите Java.
  • Не видно списку серверів? Знизьте рівень контролю брандмауером і почистіть файл hosts. Видаліть з файлу останні рядки з сумнівними асоціаціями.

У підсумку все повинно нормально запускатися. Дякуємо за увагу.

Ссылка на основную публикацию