Максимальний заробіток на капчі. Хто платить гроші за введення капчі?

Ухх не думав я, що за введення капчі можна отримувати реальні гроші. Поки сам не спробував, не вірив, що такі прості дії можуть приносити прибуток. Виявилося, заробіток на капчі не просто можливий, цим вже давно займаються тисячі людей. 

Розгадувати капчу – це не розвага. Можна вводити її і отримувати грошики на свій електронний гаманець. Потрібно тільки знайти хороший сайт (який платить) посилання на нього я дам, зареєструватися на ньому і почати роботу. 

Все що вам потрібно робити це введенні літер чи цифру з картинок. Зрозуміло, що іноді доводиться і російською і англійською мовою робити цей введення. А іноді взагалі не зрозуміло, що там зображено на цих капч. Ваше завдання все розгадати.

Наприклад цифри мене завжди радують, так як найпростіше ввести саме їх. Але це вже не важливо, головне, що платять реальні гроші. 

Насправді працьовитий новачок може розраховувати на 30-60 гривень в день, а це 900-1800 гривень за місяць. До речі у вечірні години та вночі введення капчі дорожче, так що краще всього працювати саме в цей час.

Введення капчі за гроші на офіційному сайті, кращий сайт для заробітку на капчі

Протестувавши і перепробувавши кілька сайтів зупинився на Це кращий і найнадійніший сайт, щоб почати заробіток на капчі. Він дуже зрозумілий, а головне простий. Реєстрація проходить за пару хвилин. Після чого можна відразу почати розгадувати капчу за гроші.

За кожну правильну введення капчі вам капає грошик, так що намагаємося. До речі, для виведення грошей вам знадобиться електронний гаманець. Як його зареєструвати читайте на сторінці Як створити електронний гаманець WebMoney. З виплатами ніколи не було проблем, на webmoney гроші приходять практично моментально. Цей сайт платить в грівенх. Мінімальна сума для виведення грошей всього 15 гривень, набирається вона за день (при бажанні і швидше).

Щоб зареєструватися потрібно вказати свій E-mail, придумати пароль і, найголовніше – ввести капчу. Скажу чесно, вона складна і я десь з 10-ій спроби ввів її правильно. Але це того варте повірте.

Після реєстрації ви потрапите в свій аккаунт. Там просто тиснете в самому верху на кнопку «Почати заробляти», а далі клікаєте на «Старт». Після чого почне показуватися капча. Якщо все зрозуміло вводимо і натискаємо Enter. Якщо не можемо ввести натискаємо на кнопку «Не можу розібрати», і дивимося наступну картинку. Введення капчі за гроші заняття цікаве, просте і підійде навіть школяреві.

Як збільшити заробіток на капчі? Заробити більше можливо

Виявляється є кілька фішок. Знаючи їх, можна значно збільшити свій дохід на введенні капчі. Цим активно користуються досвідчені користувачі, а ось новачкові такі секрети ще не відомі. І багато людей часто йдуть з сайту так і не заробивши пристойну суму. Я маю на увазі хоча б 1000 гривень. І так хлопці поїхали розкриваю всі таємниці підняття заробітку!

  1. Я вже говорив, що в нічний час оплата вище. Якщо конкретно, то після нуля годин і десь до 7-ї ранку можна заробляти більше. А так же в робочі години, тобто після обіду і до 18 вечора.
  2. Чим вище ваш рейтинг, тим дорожче завдання вам доступні. Також при рейтингу від 10 балів і вище можна вибирати капчи тільки російською мовою. Але ж їх розгадувати набагато простіше і швидше.
  3. Якщо не можете відгадати капчу краще її пропустити. Адже за неправильно розгадані завдання вам тимчасово можуть обмежити доступ до сайту.

Користуючись цими знаннями ви зможете заробити на капчі більше грошей. А ось тепер реєструйтеся і починайте заробляти в інтернеті найпростішим і швидким способом))).

Ссылка на основную публикацию