Малюємо новорічний кульку в фотошопі

Наближається улюблений усіма свято – Новий рік, і тому сьогодні ми будемо вчитися малювати блискучий новорічний кульку в фотошопі.

Складність уроку – середня, тривалість виконання ~ 20 хвилин, версія фотошоп – будь-яка.

Вам також можуть сподобатися урок на новорічну тему-створення Різдвяних листівки з розсипу красивих кульок.

Створюємо новий документ з розмірами 600 на 400, дозвіл 72 dpi (піксель / дюйм), колір фону – білий. Тепер візьміть інструмент Овальна область (Elliptical Marquee Tool), і з утримуючи клавішу Shift створимо кругле виділення.

Створіть новий шар і заповніть його зеленим кольором або іншим на ваш вибір. У прикладі використаний колір # 0da32a.

Тепер додамо трохи блиску за допомогою шуму: Фільтр -> шум -> Додати шум (Filter> Noise> Add Noise). Виберіть такий поріг шуму, скільки блиску хочете отримати на вашому кульці. Я взяла значення 15, поставте галочку напроти пункту “по Гауса”.

Додамо нашому кульці більше сферичну форму. Для цього, не знімаючи виділення, застосуємо Фільтр -> спотворення -> Сферизация (Filter> Distort> Spherize). В налаштуваннях вкажіть 100% і нормальний режим:

Створимо градієнтний фон, використовуємо лінійний градієнт від # e13030 до # 842022.

Тепер створимо округле виділення у верхній частині нашого майбутнього кульки. Це буде відблиск:

Створіть новий шар. Візьміть радіальний градієнт від білого до прозорого і проведіть їм від верхньої частини виділення вниз.

Тепер створимо виділення навколо кульки, для цього кликнемо по мініатюрі шару з первісної фігурою (кругом), утримуючи клавішу CTRL. Тепер за допомогою того ж радіального градієнта на шарі з попереднім градієнтом проведемо від нижнього правого краю кульки вгору і до центру:

Для того, щоб відблиски виглядали більш натуральними застосуємо до верхнього шару режим Перекриття і зменшимо непрозорість до 75%:

Тепер малюємо кріплення кульки. Візьміть інструмент Прямокутник і створите прямокутник кольору # 0da32a під шаром основної фігури кульки.

Виділимо цей прямокутник (клікніть по мініатюрі шару, утримуючи Ctrl). Тепер за допомогою полігонального ласо (в настройках вкажіть віднімання області) створимо таке виділення:

Створіть новий шар і залийте виділення білим кольором. Застосуйте стилі шару:

тінь:

тиснення:

градієнт:

Тепер малюємо ниточку. Візьмемо Перо (в настройках – контур) і створимо контур нитки. етапи:

Намалюємо 2 крапки над кріпленням кульки:

Беремо інструмент Стрілка, ставимо опорну точку між двома точками, які ми зробили Пером і витягуємо її і наверх і вліво:

Розширюємо нитка, потягнувши за напрямні в сторони:

Тепер на новому шарі зробимо обведення контуру. Виберіть налаштування кисті: колір # d9cf30, жорсткість 100%, розмір 3 пікселя. Тепер знову виберіть інструмент Перо і, клікнувши правою кнопкою миші виберіть пункт “Обведення контуру”, далі вибираємо кисть:

Тепер знову перейдемо до шару основний фігур кульки і застосуємо стилі:

тінь:

Внутрішня тінь:

обведення:

Все, тепер наш кулька готовий, ви можете використовувати його в якості елемента оформлення новорічних листівок до наступаючого 2014 році.

Ссылка на основную публикацию