Marvel тизери повернення Віжена в «Месники 4»

Сказати, що фанати хочуть отримати якусь інформацію про «Месники 4», було б применшенням, оскільки багато хто намагається зібрати інформацію з просочилися упаковок брендових фігурок і навіть з підроблених описів трейлерів, які нібито комусь вдалося подивитися. Схоже, що люди в Marvel такі ж, як і ми, про що свідчить їх останній пост в соцмережах, на якому ми бачимо момент з віддаленої сцени кінофільму «Перший месник: Протистояння»: андроїд Вижен з Каменем Розуму у лобі, здатний на розчарування і завзяття дізнатися, яким же все-таки буде назва четвертих «Месників» або коли хоч трейлер перший випустять. Ми бачимо Віжена, що сидить в кріслі, зануреного в свої думки, в цей же час він обертає в руці фігурку з шахів. Творці поста підписали уривок: «Приблизно так виглядає очікування четвертих« Месників ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Waiting for Avengers 4 like …

Публікації: субота, 20 жовтня 2018 р

Хочеться вірити, що той факт, що Marvel починає дратувати фанатів, говорить про те, що незабаром нас чекають офіційні новини, адже до виходу картини залишається всього шість місяців. І, якщо ми згадаємо, то у всіх минулих випадках Marvel Studios випускала перший трейлер десь за півроку до прем’єри.

Відеоролик привернув увагу фанатів відразу з кількох причин. Творці сіквела Війни нескінченності прекрасно знають, наскільки старанно фанати шукають кожну найменшу деталь, яка може забезпечити їх інформацією щодо майбутнього кінофільму, а реклама четвертих «Месників» вже перетворилася в гру з фанатами, в якій використовуються загадки, теорії, тизери, шифри і витоку.

Marvel навмисне не поспішає оголошувати повну назву майбутньої картини, намагаючись зберегти інтригу по максимуму. Однак відео, викладене в соцмережі, може бути прямим натяком на те, що Вижен повернеться в «Месники 4».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Хоча фанати і раніше припускали, що андроїда обов’язково повернуть до життя, нехай і не в первісній формі. Так як у Шури, Старка і Беннер предостатньо даних не тільки для відновлення Віжена, але і для його модернізації, до того ж, Ваканда може забезпечити його новому тілом з вібраніума.

Можна нескінченно гадати, що чекає нас в «Месники 4», а можна просто запастися терпінням і дочекатися, коли фільм вийде в прокат і дізнатися, що буде далі, не читаючи різні теорії.

Ссылка на основную публикацию