MasterCard анонсувала новий платіжний сервіс MasterPass


MasterCard анонсувала новий платіжний сервіс MasterPass

25 лютого в Сіднеї компанія MasterCard оголосила про запуск MasterPass – майбутнього цифрових платежів. Дана технологія дозволить об’єднати всі все основні способи оплати – починаючи від пластикових карт і закінчуючи електронними гаманцями і дає користувачам можливість здійснювати платежі з будь-якої точки світу одним простим дотиком. Першою країною, в якій буде випробувана технологія стане Австралія в березні цього року.

За допомогою одного кліка (або тапа) Австралійці зможуть отримати доступ до всіх своїх картах і цифровим гаманцях, без необхідності щоразу вводити платіжну інформацію. Це повинно значно прискорити процес здійснення покупок.

Пакет послуг MasterPass включає в себе:

  • Сервіс оформлення та оплати замовлення.

Надає продавцям зручний механізм прийому платежів, незалежно від місця розташування покупця. На касі або ж біля полиць з товаром – MasterPass буде підтримувати NFC, QR-коди, цінники, автоматичні термінали, а так само традиційні пластикові карти. Споживач отримає простий зручний спосіб здійснення покупок без необхідності введення платіжних даних і / або адреси доставки.

  • MasterPass гаманці.

Чи дозволять банкам, продавцям та іншим партнерам пропонувати своїм клієнтам власні гаманці. Споживачі зможуть безпечно зберігати інформацію про своїх картах, адреси та іншу інформацію в безпечному хмарі організації. При цьому, можливо буде використання і інших кредитних або дебетових карт, крім MasterCard.

  • Додаткові сервіси, які зроблять процес покупки ще більш приємним.

Нададуть споживачеві додаткову інформацію, таку як, наприклад, дані про баланс рахунку, повідомлення в реальному часі, програми лояльності, спецпропозиції і т.п.

Спонсор новини Vip Casual – інтернет-магазин модного одягу та аксесуарів. До речі сьогодні товариш купив у них stone island джемпера хорошої якості.

Ссылка на основную публикацию