Мажор 3 сезон 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 серія дивитися онлайн

Телесеріал «Мажор», що розповідає про долю «золотого хлопчика», який змушений працювати в поліції швидко, завоював популярність у широкої глядацької аудиторії. Пілотний випуск стартував ще в 2014 році, але вже після виходу перших серій було зрозуміло, що зустрітися з Ігорем Соколовським доведеться і в другому сезоні. Примітно, але продюсери навіть не припускали, що запускають франшизу, яка поб’є будь-які рейтинги.

Вихід 3-го сезону телесеріалу «Мажор» довгий час залишався найбільш обговорюваною новиною, і серед шанувальників навіть ходили чутки, що продовження не буде, а якщо серіал з’явиться на екранах, то вже без Павла Прилучний. Тепер всі сумніви позаду, і 22 жовтня 2018 року, новий сезон стартував без змін в акторському складі.

Мажор 3 сезон 1 серія

2 серія Мажор 3 сезон

3 серія Мажор 3 сезон

4 серія Мажор 3 сезон

5 серія Мажор 3 сезон

6 серія Мажор 3 сезон

7 серія Мажор 3 сезон

8 серія Мажор 3 сезон

9 серія Мажор 3 сезон

Не шукайте в інтернеті раніше 7 листопада, нова 9 серія з’явиться 7 листопада в 14 годин за київським часом. Не забудь додати в закладки за допомогою комбінації клавіш CTRL + D і подивитися всі серії Мажора 3 сезон.
Серія буде доступна для перегляду 7 листопада в 15 годин за київським часом.

10 серія Мажор 3 сезон

Серія буде доступна для перегляду 8 листопада в 15 годин за київським часом.

11 серія Мажор 3 сезон

Серія буде доступна для перегляду 9 листопада в 15 годин за київським часом.

Дивитися серіал «Мажор» 3 сезон

Участь Павла Прилучний дійсно було під питанням через щільний знімального графіка актора. Після завершення 2-го сезону серіалу, виконавець ролі Ігоря Соколовського брав участь відразу в трьох проектах, і на зйомки «Мажора» реально не вистачало часу.

Кадр із серіалу «Мажор» 3

Можливо, саме з цим і були пов’язані чутки про заміни в акторському складі і перенесення зйомок на невизначений термін. Однак ще в 2017 в мережі з’явилася достовірна інформація про те, що 3-й сезон телепроекту знятий, але прем’єри шанувальникам довелося чекати майже 1.5 року.

Потрібно відзначити, що в 2016 році, між випускає студією «Среда» та мультимедійної компанією Netflix був укладений контракт на світову прем’єру серіалу «Мажор». До слова, це перше російське шоу, удостоившееся подібної честі. У світовому прокаті проект отримав назву Silver spoon – Срібна ложка, що на сленгу означає представника «золотої молоді». Можна припустити, що саме цей контракт і підштовхнув Олександра Цекало до запуску 3-го сезону «Мажора».

Сюжет телесеріалу «Мажор»

Історія починає закручуватися навколо Ігоря Соколовського, який виріс в заможній родині, і звик вирішувати будь-які життєві проблеми за допомогою татової кредитки. Хлопець не поспішає ставати самостійним, і пропалює життя в нічних клубах, оточений численними приятелями і розкішними дівчатами. Ігор типовий мажор, і поступово починає Шалет від власної вседозволеності і безкарності.

Батько щиро любить сина і бажає йому добра, ніж дорослий бовдур безсоромно користується. Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння впливового батька стає бійка синочка з співробітниками поліції. Цей момент стає переломним, і життя Соколовського-молодшого змінюється кардинальним чином.

Батько перекриває синові фінансовий кисень, і відправляє його працювати у відділення поліції, з співробітниками якого і побився мажор. Ігор зумів закінчити юридичний факультет, тому починає працювати звичайним опером під керівництвом полковника Прянікова.

Кадр із серіалу «Мажор» 3

Спочатку хлопця бісить його положення, але поступово Ігор переймається роботою, і розкриття вбивства дівчинки, вчинене його колишнім другом змушує мажору переосмислити власне життя. Крім того, він намагається розслідувати обставини смерті власної матері, але покопавшись в цій справі запускає низку смертей. Батько Ігоря, який явно щось знав про вбивство дружини гине, передбачуваний вбивця – бізнесмен Ігнатьєв замовкає від кулі снайпера, не встигнувши розповісти молодому оперу найголовнішого. Соколовський розуміє, що якийсь дуже впливова людина, смикаючи за ниточки своїх маріонеток підминає бізнес Соколовського-старшого і Ігнатьєва.

Ігор далеко не той наївний юнак, яким був раніше. Він досвідчений оперативник, який збирається помститися таємничого ляльководів за смерть своїх батьків.

Ссылка на основную публикацию