Мажор 3 всі серії cмотреть поспіль в хорошій якості

Ігор Соколовський готується повернутися на телеекрани. Серіал «Мажор» – це один з небагатьох проектів російського телебачення, де немає пафосу і фальші. Сюжет захопив глядачів буквально з перших серій, і два перші сезони були переглянуті на одному диханні. Однак друга частина серіалу залишила більше запитань, ніж дала відповідей. Коли на екрані йшли титри фінальної серії другого сезону серіалу «Мажор» вже було зрозуміло, що продовження обов’язково буде. Робота над проектом велася 2 роки, і в даний час, «Мажор» 3 готується до виходу на телевізійні екрани.
[Quads id = 4]
5 серія
6 серія
7 серія
8 серія
9 серія
10 серія
11 серія
12 серія
13 серія
14 серія

15 серія Мажор 3 сезон

16 серія Мажор 3 сезон

[Quads id = 3]

16 серія Мажор 3 сезон

[Quads id = 3]

Сюжет серіалу «Мажор» 3

Ігор Соколовський типовий представник золотої молоді, який вважає, що в цьому житті йому дозволено все. Хлопець пропалює життя, але одного разу, бійка зі співробітниками поліції ставить хрест на його безтурботне існування. Батькові набридло відмазувати сина постійно втягує в різні історії. Ігор позбавляється своєї кредитки і інших привілеїв, і відправляється працювати у відділення поліції, з співробітниками якого у нього виник конфлікт.

Кадр із серіалу «Мажор» 3

Несподівано для себе, хлопець захоплюється оперативною роботою, і в ході розслідування одного злочину, натикається на інформацію, пов’язану з давньою смертю його матері. Ігор вирішує розібратися в цій справі, і з’ясовує, що на скальпелем, яким були виявлені відбитки пальців Володимира Соколовського – його батька. У розмові з батьком, Ігор кидає тому в обличчя звинувачення у вбивстві матері, а через деякий час, чоловіка вбивають.

Зйомки серіалу «Мажор» 3

Молодий оперативник знаходить докази невинності свого батька, і розуміє, що обидва вбивства пов’язані, і хтось дуже могутній і хитрий веде з сім’єю Соколовских небезпечну і тонко прораховані гру. Хлопець довгий час вважав Ігнатьєва своїм найлютішим ворогом, але виявилося, що це не так. Гру веде загадковий чоловік на прізвисько Фішер, який ніколи не виходить з тіні, немов ляльковод смикає за ниточки, керуючи людьми.

Кадр із серіалу «Мажор» 3

Молодий оперативник знаходить докази невинності свого батька, і розуміє, що обидва вбивства пов’язані, і хтось дуже могутній і хитрий веде з сім’єю Соколовских небезпечну і тонко прораховані гру. Хлопець довгий час вважав Ігнатьєва своїм найлютішим ворогом, але виявилося, що це не так. Гру веде загадковий чоловік на прізвисько Фішер, який ніколи не виходить з тіні, немов ляльковод смикає за ниточки, керуючи людьми.

Кадр із серіалу «Мажор» 3

У третьому сезоні Ігор Соколовський продовжить працювати в поліції, і буде попутно керувати компанією батька. Хлопець давно перестав сприймати оперативну роботу, як покарання, адже тут він зміг знайти справжню любов і друзів. Крім цього, завжди безтурботний і життєрадісний Ігорьок Соколовський сильно змінився. Тепер це справжній професіонал, який поставив за мету відшукати Фішера і помститися за загиблих батьків. Заради цього Ігор готовий на будь-які методи, навіть якщо вони суперечать букві закону. Відповіді на багато питань ховаються в минулому, і саме з ним доведеться зіткнутися Соколовському в 3 сезоні серіалу «Мажор».

З’явився трейлер серіалу «Мажор» 3

Подробиці сюжету можна дізнатися подивившись трейлер, який випустив Перший канал. З невеликого ролика слід, що серіал триватиме після смерті Дані. Вікторія Родіонова чекає від загиблої дитини, але, не дивлячись на своє становище поки не збирається залишати службу, щоб не залишатися наодинці з горем.

//youtu.be/KxSP_NQ5HvQ

У житті Соколовського закручується любовна інтрига. Хлопець ще не знає, чим закінчаться його відносини з Катею, але розуміє, що симпатизує Віке. Можливо, саме тому відносини між Ігорем і Валерієм Симоненко не склалися з перших днів знайомства.

Скільки серій буде в серіалі «Мажор» 3

Перші два сезони транслювалися в 12-серійному форматі, однак, третя частина буде дійсно завершальній, і тут будуть розкриті сімейні таємниці сім’ї Соколовских. За неперевіреною інформацією, серіал буде продовжений до 16 серій. Показувати серіал буде Перший канал.

Мажор 3 сезон дата виходу серій

Серійний номер Найменування дата виходу
3×01 серія 1 12 листопада 2018 року
3×02 серія 2 13 листопада 2018 року
3×03 серія 3 14 листопада 2018 року
3×04 серія 4 15 листопада 2018 року
3×05 серія 5 19 листопада 2018 року
3×06 серія 6 20 листопада 2018 року
3×07 серія 7 21 листопада 2018 року
3×08 серія 8 22 листопада 2018 року
3×9 серія 9 26 листопада 2018 року
3×10 серія 10 27 листопада 2018 року

«Мажор 3» 1 серія дивитися онлайн

Прем’єра серіалу запланована на 12 листопада 2018 року, однак, це лише попередня інформація, і дата релізу може змінитися. Якщо нічого не зміниться, франшиза буде транслюватися по одній серії щодня з понеділка по четвер.

//youtu.be/Vjv7sX74X4s

Зйомки серіалу велися в Пітері, змін в акторському складі не передбачається. Режисер третього сезону серіалу Ігор Твердохлебов, який працював раніше над проектами «ОСА» і «Слід».

Ссылка на основную публикацию