MediaTek Labs представляє хмарний сервіс для спрощення розробки IoT-пристроїв


MediaTek Labs представляє хмарний сервіс для спрощення розробки IoT-пристроїв

Розробники електроніки, зареєстровані в MediaTek Labs, можуть безкоштовно скористатися новим сервісом Cloud SandBox. З його допомогою можна спростити виконання проектів в сфері «інтернету речей» (IoT). Cloud SandBox забезпечить надійне зберігання і швидкий доступ до даних на етапі створення прототипів пристроїв класів «носиться електроніка» і «інтернет речей». Крім того, компанія запустила нову програму Partner Connect, яка об’єднає розробників даних категорій і партнерів MediaTek.
«MediaTek визнає важливість хмарної платформи для розробників послуг і виробників, які створюють прототипи переносних або IoT-пристроїв», – сказав Марк Недделл, віце-президент MediaTek Labs. «З новою безкоштовною платформою від MediaTek Labs розробники IoT більше не потребуватимуть налаштуванні і управлінні своїми власними веб-серверами, а також використанні сторонніх хмарних сервісів. Замість цього вони зможуть зосередитися на створенні прототипів своїх IoT-пристроїв, скорочуючи час перетворення ідеї в готовий продукт ».
Обробка великих обсягів даних – не єдина трудність на ранніх стадіях проектування пристроїв. Інший ключовим завданням є пошук зручного і простого способу візуалізації даних і прототипів для всіх учасників проекту. MediaTek Cloud Sandbox допомагає розв’язати цю проблему пропонуючи безліч корисних функцій:

  • Зберігання та візуалізація даних
  • Моніторинг даних з повідомленнями
  • Віддалене управління пристроєм
  • Оновлення програмно-апаратних засобів «по повітрю» (FOTA)
  • Підтримка RESTful API і підключення по TCP
  • Доступ через браузер або мобільна пропозиція

В ході Mobile World Congress компанією MediaTek будуть продемонстровані (Fira Gran Via, зал 6, стенд # 6E21) три прототипи пристроїв, що використовують MediaTek Cloud SandBox (MCS):

  1. Wine Brewer – пристрій на основі плати MediaTek LinkIt ™ ONE, завоювало перший приз на змаганні ITRI Mobilehero 2014 (Тайвань).
  2. Weather Station – пристрій на основі плати MediaTek LinkIt ONE, яке збирає і передає дані про температуру, вологість і тиск в режимі реального часу на MCS. Крім того, погодна станція може бути оснащена вентилятором, контрольованим через MCS з Інтернету або з мобільного додатку.
  3. MediaTek LinkIt Connect 7681 – реалізація плати для розробників LinkIt Connect 7681, що дозволяє управляти світлодіодами з мобільного додатку.

Також MedaiTek Labs анонсував запуск проекту Partner Connect. Нова програма допомоги в роботі з постачальниками дозволить розробникам пристроїв класів «носиться електроніка» і «інтернет речей» розробляти і випускати пристрої в тісній співпраці з великою мережею партнерів MediaTek.
Partner Connect забезпечує учасникам проекту MediaTek Labs можливість знайти відповідних партнерів для допомоги в розробці і виробництві пристрої, підібрати модулі на основі чіпсетів MediaTek і інші ключові компоненти. Користувачі на конфіденційній основі представляють свої проекти в сфері «IoT» і «wearables» на сайті labs.mediatek.com в розділі Device Solutions Catalog, а потім вибирають опцію «Пошук партнера». MediaTek Labs допомагає в оцінці бізнес-складової проекту і можливості його втілення. Після перевірки і затвердження проекту менеджери MediaTek приступають до пошуку партнерів з числа компаній, що працюють з MediaTek.
Більш детальна інформація про MediaTek Labs Partner Connect доступна на сайті: http://labs.mediatek.com/partners.
O компанії MediaTek
MediaTek – бесфабрічная напівпровідникова компанія, один зі світових лідерів ринку «систем на чіпі» для смартфонів, планшетів, HD-телевізорів, приводів DVD і Blu-ray. У 2013 році поставки смартфонів на базі рішень MediaTek перевищили 220 мільйонів штук, дозволивши компанії зайняти друге місце в світі серед компаній – розробників мобільних платформ. У 2014 році планується реалізувати понад 300 мільйонів екземплярів таких компонентів. Партнерами MediaTek є провідні світові виробники мобільних пристроїв: LG, Motorola, Sony, Asus, Alcatel, Lenovo, Acer, Meizu, Xiaomi, Huawei, ZTE і інші.
У лютому 2014 року MediaTek створила MT6595 – перший в світі восьміядерний чіпсет для смартфонів з підтримкою LTE і фірмовою технологією CorePilot, що дозволяє в повній мірі реалізувати весь потенціал багатоядерних процесорів для мобільних пристроїв. Смартфон на MT6595 був визнаний найпродуктивнішим у світі за весь 2014 рік: http://www.antutu.com/en/view.shtml?id=7980.
Одним з ключових напрямків роботи компанії MediaTek в 2014 році є впровадження підтримки LTE в чіпсети для смартфонів і планшетів всіх цінових сегментів.
MediaTek активно підтримує напрям «інтернету речей» (Internet of Things). Для пристроїв цього класу компанія створила платформу для розробників MediaTek Linkit. Що лежить в основі платформи надмініатюрний чіпсет MediaTek Aster дозволяє створювати широкий спектр продуктів і рішень в сфері «інтернету речей» і переносної електроніки. Завдяки модульній архітектурі програмного забезпечення, інноваційного чіпсету і надання референсних пристроїв виробники отримують можливість створювати вирішення найрізноманітніших формфакторів з унікальною функціональністю.
Для одиночних розробників-професіоналів і гаджет-ентузіастів запущений проект MediaTek Labs, що дозволяє створювати переносну електроніку самостійно в домашніх умовах за підтримки інженерів MediaTek. В рамках MediaTek Labs розробникам на безоплатній основі пропонується технічна документація і інструментарій для створення програмного забезпечення. Також для придбання доступний апаратний комплект розробника LinkIt One з чіпсетом MediaTek Aster (http://seeedstudio.com/depot/LinkIt-ONE-p-2017.html).
Компанія MediaTek заснована 28 травня 1997 року. Голова Ради директорів і Генеральний директор компанії – пан Мін-Кай Цзай (Ming-Kai Tsai). Штаб-квартира розташована в індустріальному і науковий парк сінчі (Тайвань); операційні офіси компанії розташовані в Китаї, Данії, ОАЕ, Індії, Японії, Південної Кореї, Сінгапурі, Фінляндії, Великобританії, США і Швеції. Число співробітників MediaTek по всьому світу перевищує 10 тисяч чоловік.

Ссылка на основную публикацию