MediaTek представив восьміядерний чіпсет для смартфонів


MediaTek представив восьміядерний чіпсет для смартфонів

Компанія MediaTek анонсувала вихід першої в світі «системи на чіпі» з 64-бітовим восьмиядерна процесором і модемом класу WorldMode. Чіпсет підтримує технологію CDMA2000, тому смартфони, що працюють на MT6753 зможуть забезпечити зв’язок в будь-якій точці світу.
Як і представлений раніше чотирьохядерний чіпсет MediaTek MT6735, нова «система на чіпі» MT6753 створена для сучасних смартфонів середнього цінового діапазону і пропонує максимальний рівень продуктивності в своєму класі. Завдяки невисокій закупівельній ціні чіпсета розробники смартфонів зможуть створювати за допомогою MT6753 доступні за ціною і максимально технологічні пристрої.
Однією з ключових особливостей MediaTek MT6753 є інтегрований модем, що забезпечує підтримку більшості діапазонів мереж 3G і 4G, а також стандарту зв’язку CDMA2000, поширеного в КНР, Північній Америці, ряді країн Східної Європи і Африки. Таким чином, завдяки підтримці CDMA2000, TDD і FDD LTE, HSPA +, TD-SCDMA і GSM / EDGE смартфони на базі MediaTek MT6753 зможуть забезпечувати зв’язок практично в будь-якій точці планети, де існують стільникові мережі.
До складу MT6753 входять вісім 64-бітових обчислювальних ядер ARM Cortex-A53 з частотою до 1,5 ГГц, а також графічний співпроцесор Mali-T720. Ці компоненти, відрізняючись високим рівнем економічності, забезпечують найвищу продуктивність в будь-яких мультимедійних додатках.
«Випуск чіпсета MT6753, що розширює LTE-портфоліо MediaTek, в черговий раз підкреслює прагнення запропонувати нашим партнерам по всьому світу максимально широкий вибір компонентів для створення нових висококласних мобільних пристроїв», сказав Джеффрі Чжу, старший віце-президент MediaTek.
MT6753 взаимозаменяем з MT6735 – представленим раніше чіпсетом для смартфонів початкового рівня. Розробники смартфонів зможуть легко оновити існуючі моделі за допомогою нового чіпсета або перевести пристрої на неї в процесі розробки, розпочатої з використанням MT6735. Поява перших моделей смартфонів на основі MediaTek MT6753 очікується в другому кварталі 2015 року.
Ключові особливості MT6753:
64-бітна обчислювальна система для мобільних пристроїв нового покоління

  • Вісім 64-бітних обчислювальних ядер ARM Cortex-A53 з частотою до 1,5 ГГц і унікальною технологією CorePilot, що забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю, енергоспоживанням і тепловиділенням
  • Графічний прискорювач Mali-T720 з підтримкою технологій Open GL ES 3.0 і Open CL 1.2, що забезпечує барвисті ефекти в іграх і інтерфейсі ОС

Мультимедійні функції

  • Підтримка відтворення 1080p-відео в форматах H.264 і H.265, а також записи 1080p-роликів у форматі H.264 з частотою до 30 кадрів в секунду
  • Підтримка камер з роздільною здатністю до 16 мегапікселів і набір унікальних фірмових опцій: PIP (Picture-in-Picture), VIV (Video in Video) і Video Face Beautifier
  • Підтримка екранів з дозволом до Full HD (1920 х 1080 пікселів) і частотою розгортки до 60 Гц. Технологія MiraVision для підвищення якості зображення

стільникові мережі

  • Rel. 9, Cat. 4 FDD і TDD LTE (до 150 Мбіт / с для скачування, 50 Мбіт / с для завантаження)
  • 3GPP Rel. 8, DC-HSPA + (до 42 Мбіт / с для скачування, 11 Мбіт / с для завантаження), TD-SCDMA і EDGE
  • CDMA2000 1x / EVDO Rev. A

Додаткові комунікаційні можливості

  • Двохдіапазонний Wi-Fi (2,4 / 5 ГГц) для підключення до роутера і передачі відео на сумісні пристрої за допомогою технології Miracast
  • Bluetooth 4.0 з підтримкою режиму LE (Low Energy) для підключення до фітнес-гаджетам, переносної електроніці і Bluetooth-гарнітур

O компанії MediaTek
MediaTek – бесфабрічная напівпровідникова компанія, один зі світових лідерів ринку «систем на чіпі» для смартфонів, планшетів, HD-телевізорів, приводів DVD і Blu-ray. У 2013 році поставки смартфонів на базі рішень MediaTek перевищили 220 мільйонів штук, дозволивши компанії зайняти друге місце в світі серед компаній – розробників мобільних платформ. У 2014 році планується реалізувати понад 300 мільйонів екземплярів таких компонентів. Партнерами MediaTek є провідні світові виробники мобільних пристроїв: LG, Motorola, Sony, Asus, Alcatel, Lenovo, Acer, Meizu, Xiaomi, Huawei, ZTE і інші.
У лютому 2014 року MediaTek створила MT6595 – перший в світі восьміядерний чіпсет для смартфонів з підтримкою LTE і фірмовою технологією CorePilot, що дозволяє в повній мірі реалізувати весь потенціал багатоядерних процесорів для мобільних пристроїв. Смартфон на MT6595 був визнаний найпродуктивнішим у світі за весь 2014 рік: http://www.antutu.com/en/view.shtml?id=7980.
Одним з ключових напрямків роботи компанії MediaTek в 2014 році є впровадження підтримки LTE в чіпсети для смартфонів і планшетів всіх цінових сегментів.
MediaTek активно підтримує напрям «інтернету речей» (Internet of Things). Для пристроїв цього класу компанія створила платформу для розробників MediaTek LinkIt. Що лежить в основі платформи надмініатюрний чіпсет MediaTek Aster дозволяє створювати широкий спектр продуктів і рішень в сфері «інтернету речей» і переносної електроніки. Завдяки модульній архітектурі програмного забезпечення, інноваційного чіпсету і надання референсних пристроїв виробники отримують можливість створювати вирішення найрізноманітніших формфакторів з унікальною функціональністю.
Для одиночних розробників-професіоналів і гаджет-ентузіастів запущений проект MediaTek Labs, що дозволяє створювати переносну електроніку самостійно в домашніх умовах за підтримки інженерів MediaTek. В рамках MediaTek Labs розробникам на безоплатній основі пропонується технічна документація і інструментарій для створення програмного забезпечення. Також для придбання доступний апаратний комплект розробника LinkIt One з чіпсетом MediaTek Aster (http://seeedstudio.com/depot/LinkIt-ONE-p-2017.html).
Компанія MediaTek заснована 28 травня 1997 року. Голова Ради директорів і Генеральний директор компанії – пан Мін-Кай Цзай (Ming-Kai Tsai). Штаб-квартира розташована в індустріальному і науковий парк сінчі (Тайвань); операційні офіси компанії розташовані в Китаї, Данії, ОАЕ, Індії, Японії, Південної Кореї, Сінгапурі, Фінляндії, Великобританії, США і Швеції. Число співробітників MediaTek по всьому світу перевищує 10 тисяч чоловік.

Ссылка на основную публикацию