Механічні комплектуючі для 3Д принтера

Саме якісні механічні комплектуючі є основою отримання об’єктів найвищої якості. Механічна частина принтера складається:

  • кріпильних деталей для зборки каркаса,
  • робочого майданчика,
  • пристрою для створення і підтримки робочої температури,
  • металевих напрямних,
  • шестерень для електроприводів,
  • екструдерів.

Правильна конфігурація напрямних шестерень і екструдера, представлених на сайті, дозволяє продовжити термін служби принтера і отримати більшу кількість тривимірних друкованих об’єктів.

Привід, що виробляє переміщення платформи і головки екструдера, дозволяє не тільки правильно виробляти виготовлення тривимірного об’єкту, але і підтримувати в ньому необхідну температуру, сплавляються або склеює шари і допомагає досягти максимальної міцності об’єкта. Всі елементи корпусу принтера виготовлені з високоякісної сталі.

Розміри і вага рейкової каретки, як і інших механічних компонентів принтера, ідеально збалансовані. Якісні матеріали каретки і рейки, а також кульок і фіксаторів дозволяють створити легке і плавне ковзання, утримання розрахункового навантаження і прискорює виготовлення тривимірних об’єктів.

Регулювання притискних роликів

Притискні елементи включають пружини і ролики. Міцність і надійність їх поєднання, а також забезпечення розрахункового тиску на одиницю площі створюється тільки за рахунок якісних комплектуючих. Установка пружини дозволяє виправити технічні недоліки, що виникли при розрахунку параметра прутка принтера. Якщо в механізмі подачі проводиться занадто сильний тиск на нитку, то це може з’явитися фактором поділу частинок витратних компонентів.

радіатор

Він забезпечує охолодження екструдера. Кращим поєднанням є поєднання при установці радіатора і вентилятора, що охолоджує. Подані радіатори дозволяють досягти оптимального розплавлення ниток і запобігти засмічення сопла.

Нагріваючий елемент

Його конструкція включає ходи для закріплення терморезисторов і резисторів. Якщо принтер має більше одного екструдера, то він повинен дооснащаться додатковими нагрівальними елементами.

Кронштейни дозволяють прибрати з робочої зони дроти екструдера і кулера. Це дає можливість захистити їх від зіткнення з розпеченими поверхнями і захистити від псування рухомим елементами принтера.

Детальніше ознайомитися з елементами механічної конструкції 3D принтерів можна на сайті http://makerplus.ru/category/mechanics-3d-printer. Щоб принтер безперебійно працював і давав можливість отримувати якісну продукцію, можна здійснити вибір серед запропонованого асортименту.

Ссылка на основную публикацию