Менеджер драйверів DriverHub – безкоштовні актуальні драйвера

Самостійний пошук і установка драйверів часто закінчується виникненням неполадок в роботі того або іншого пристрою. Це, як правило, виникає при установці програмного забезпечення, несумісного з самим пристроєм або конфігурації операційної системи. Крім того, більша кількість доступних в мережі драйверів встановлюється на комп’ютер разом з різними надокучливими програмами, нескінченно вимагають від користувача виконати будь-які дії.

Використання менеджера драйверів DriverHub дозволяє обійти всі ці проблеми. Безкоштовно скачати програму можна на сайті розробника ru.drvhub.net.

Установка і оновлення драйверів – це просто

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс програми DriverHub забезпечує користувача можливістю швидкого пошуку і установки відсутніх або вимагають оновлення драйверів. Для цього досить виконати три простих кроки:

  1. Запустити сканування комп’ютера (кнопка «Знайти зараз»).

  1. Вибрати (зазначити галочками) зі списку пристрої, що вимагають установку або оновлення драйверів.
  2. Виконати установку програмного забезпечення (кнопка «Встановити»).

При необхідності оновлений драйвер завжди можна повернути в початковий стан, тобто – відкотити до попередньої версії. Для цього потрібно перейти у вкладку «Відновлення», клікнути по назві пристрою, потім натиснути на кнопку «Відновити».

переваги програми

Менеджер драйверів DriverHub відрізняється не тільки високою ефективністю і простотою використання, але також має і ряд переваг, куди відносяться:

  • DriverHub завжди було і залишається на 100% безкоштовним додатком.
  • Відсутність будь-яких обмежень на використання.
  • Завжди актуальні версії ПО. Сервер DriverHub, звідки здійснюється завантаження драйверів, оновлюється по мірі виходу нових версій програмного забезпечення.
  • Установка драйверів на всі вбудовані в комп’ютер і більшість зовні пристроїв, що підключаються.
  • Повна безпека експлуатації. Завантажуване програмне забезпечення перевіряється автоматичної антивірусної системою, що працює на сервері DriverHub.
  • Можливість запуску на слабких комп’ютерах. Основні вимоги – операційна система Windows вище XP і стабільний доступ в інтернет.
Ссылка на основную публикацию