«Месники 4»: Доктор Стрендж на питання про своє повернення відповів: «Я пил, дитинко»

Актор Бенедикт Камбербетч, який зіграв Доктора Стренджа в MCU, став частиною великого Супергеройське кінофільму «Месники: Війна нескінченності», однак доля, яка спіткала персонажа в цій картині, робить його повернення в четвертих «Месники» неясним. Камбербетч відвідав шоу «Нічне шоу з Джиммі Феллоном», де поділився з ведучим тим, як це бути частиною Війни нескінченності. «Це приголомшливо», – сказав Камбербетч. “Це смішно. Якщо чесно, стає злегка запаморочливо і нереально … Я маю на увазі те, що бути частиною цієї франшизи – нереально круто, не кажучи вже про людей, з якими я працював на одному знімальному майданчику, і історії, частиною якої я був. Я хочу сказати, що це дійсно було незвично ».

доктор Стрендж

На питання про те, чи повернеться його персонаж в «Месники 4», Камбербетч відповів: «Я пил, дитинко». “Я тут. Я просто витаю в хмарах. Я, напевно, частина твоєї харчового ланцюга. Я десь в твоєму шлунку ».

Це хитра відсилання до кінострічки «Месники: Війна нескінченності», однак це не можна назвати відповіддю на питання. Коли Феллон на нього натиснув, актор ухилився від теми, не бажаючи її коментувати.

Велика частина фанатів знає, що Доктор Стрендж обов’язково повернеться в тій чи іншій формі. Навіть подейкують, що незабаром почнеться виробництвом сиквела сольною картини про Доктора Стрендж. Реальний питання полягає в тому, чи повернеться він вчасно, щоб чинити реальний вплив на битву проти Таноса в «Месники 4».

Кембербетч в минулому висловив хвилювання з приводу роботи над наступним фільмом про Месників.

Доктор Стрендж і Залізна людина

«Я був у захваті. Млею, млею, млею і млею від можливостей наступного фільму. І в захваті від винахідливості всього цього », – сказав раніше актор. «Я був Частиною« Шерлока », з дуже відомим кліфгенгер. Це дуже смілива річ для кінофільмів, які не тільки великі, а й сміливі, яскраві ».

Точно також він мав на увазі, що його не можна утримати від повернення в якості Доктора Стренд в іншій картині.

«О, Стрендж? Просто спробуйте мене зупинити », – дражнив Камбербетч. «Наскільки мені відомо, всі вирівняти, але хто знає? Я маю на увазі, знаєш, проблема в тому, як він вибереться звідти, де він зараз. Наскільки я розумію, зараз я – пил. Тому дане питання варто поставити Кевіну Файг. Але щодо мого бажання зробити це, так, я б хотів повернутися до даної ролі ».

Як ви думаєте, Доктор Стрендж повернеться в Avengers 4? Дайте нам знати в коментарях!

Ссылка на основную публикацию