«Месники 4»: два персонажа будуть відроджені в майбутньому фільмі

Забути події Війни нескінченності просто неможливо, так як кіновсесвіту Marvel позбулася безлічі супергероїв, і це не дає фанатам спокою. Було висунуто безліч теорій, які припускають, хто буде повернений в «Месники 4», і якщо одні з них дійсно засновані на певних даних, то інші – просто, що називається, висмоктані з пальця. І до цього дня фанати продовжують думати, кому все ж судилося повернуться, а хто зник назавжди. І нещодавно стало відомо, що двоє загиблих персонажів таки повернуться в кінофільмі «Месники 4». Найбільш драматичною по праву можна назвати сцену загибелі Людини-павука на руках у Залізної людини. Шанувальники чекали, що Пітер Паркер повернеться, однак тепер вони просто впевнені, що це станеться.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Том Холланд останнім часом приділяв велику частину свого часу зйомок сиквела «Людини-павука», які проводилися в самих різних європейських містах. Останній раз актор був помічений у Венеції разом Семюелом Л. Джексоном, коли вони знімалися в одній зі сцен «Людини-павука: Далеко від дому», однак, як нещодавно з’ясувалося, Холланд примудрився відлучитися на деякий час, щоб взяти участь в допс’емках четвертих « месників ».

Фото, зроблене фанатом в літаку

В Атланті проводяться допс’емкі сиквела Війни нескінченності, і один з фанатів MCU якраз перебував на борту літака, що прямував звідти в Нью-Йорк, в якому летів Том Холланд, і примудрився його сфотографувати. Найімовірніше, Холланд летів в Нью-Йорк, де повинен був пересісти на інший літак, щоб повернутись в Європу.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »
Фото з інстаграма Зої Салдана

Також вже відомо, що в майбутній картині з’явиться ще один герой, який загинув в минулому фільмі. Ми вже говорили кілька статей назад про повернення Гамори, яка була принесена в жертву своїм прийомним батьком. Цікаво, що якщо Холланд не афішував свою участь в зйомках «Месників 4», то Зої Салдана не стала приховувати, що брала участь в допс’емках картини. Актриса сама виклала на свій сторінці в соціальній мережі ролик, на якому видно, як її гримують під Гамору.

В принципі, фанати і не сумнівалися, що Пітер Паркер повернеться, а ось з приводу повернення Гамори сумніви були. Але не виключено, що вона буде показана лише у флешбеках. Але давайте не будемо гадати, а просто дочекаємося кінець весни наступного року і подивимося «Месників 4».

Ссылка на основную публикацию