«Месники 4»: Халк дуже багато розповів про те, що чекає нас у фільмі

Актор Марк Руффало відомий не тільки, завдяки своїй ролі в кіновсесвіту Marvel (а грає він Халка, якщо раптом хто не в курсі), але і свою надмірну балакучість. Так, він вже неодноразово був спійманий на розголошенні секретної інформації про майбутній сиквел Війни нескінченності. І на цей раз все відбулося, як завжди, дуже захопившись розмовою про четвертих «Месники» в одній з ТВ-передач, актор настільки розійшовся, що розкрив практично всю сюжетну лінію свого персонажа, а також назва картини. Якщо Ви ще не знаєте, то Марк Руффало був гостем в новому випуску такого відомого ТБ-шоу, як The Tonight Show, ведучим якого є Джиммі Феллон. Руффало розповів ведучому недозволено багато про новий фільм, але він усвідомив, що зробив, прямо перед виходом шоу в ефір і поспішив написати ведучого проекту, попросивши, щоб той вирізав все, що він сказав про нову частину «Месників», так як не мав права розголошувати подробиці.
Кадр з ТВ-шоу The Tonight Show

., I trust that you will cut my spoiler slip on the show tonight. That was “off the record” homey. Please do not get me in trouble with Marvel (Barry) again. DM me back. M

– Mark Ruffalo (@MarkRuffalo)

Dude, it’s too late – already sent the final show to Burbank for air. Are you sure you’re gonna be in trouble? We could maybe bleep it out. What is “DM”?

– jimmy fallon (@jimmyfallon)

Uh-oh … might have said too much about the next movie

– Fallon Tonight (@FallonTonight)

Якщо вірити словам Марка, «якщо все в епізоді залишиться, як було, у Руффало будуть серйозні проблеми начальством Marvel Studios». Ось тільки Феллон нічим було його порадувати, і він відповів, що серія вже відправлена ​​для трансляції. І через пару годин повна версія проекту була випущена в ефір.

Глядачі навіть не очікували, що Руффало розповість так багато, увійшовши в раж під час розповіді про майбутні пригоди Брюса Беннер і Халка. Однак Феллон все ж вдалося відредагувати деякі моменти, через що більшість слів актора про четверту частину «Месників», а також назва картини, були запікані. Однак ми бачимо, як жваво актор жестикулює під час розповіді про «пробудження Халка», він також демонструє, як його персонаж буде битися з Божевільним Титаном.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Беручи до уваги, як реагують на слова Руффало глядачі і сам ведучий, можна здогадатися, що актор дуже розбалакався, про що свідчить хоча б те, що сам Феллон велить йому замовкнути, адже ще трохи і він розповість глядачам абсолютно все про майбутній фільм .

Як би там не було, кінострічка, як і раніше залишається найбільш обговорюваною темою на просторах всесвітньої мережі, і не дає спокою фанатам. На жаль, поки немає ні офіційних кадрів, ні трейлера, ні навіть назви картини. Що ж, судячи з усього, нам доведеться запастися терпінням, бо «Месники 4» будуть показані тільки в кінці весни майбутнього року.

Ссылка на основную публикацию