«Месники 4»: Том Хіддлстон пролив світло на долю Локі

Мабуть, ні для кого не секрет, що у Бога Підступності Локі є маса фанатів, які сильно переживають про його долю і розраховують, що вмирав неодноразово брат Тора обов’язково чудесним чином воскресне з мертвих в «Месники 4». І Том Хіддлстон, який зіграв Локі, не втримався і відповів на питання про воскресіння персонажа, а також прокоментував деякі фанатські теорії про те, що буде з Локі в майбутньому. Ми познайомилися з героєм в першому фільмі про Торі, і незмінно зустрічалися з ним у всіх трьох частинах серії, а також в двох кінофільмах про Месників. Том відвідав ACE Comic Con, що проходив в Чикаго, де на зустрічі з шанувальниками заговорив про сиквел Війни нескінченності і про сам Локі і тому, чи повернеться він в MCU. Якщо вірити тому, що говорить актор, «йому самому відомо про долю Бога Підступності рівно стільки ж, скільки і фанатам, і йому залишається гадати разом з ними, що буде далі».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

A young fan asked Tom Hiddleston if Loki is really dead

– Marvel Facts & News (@MarveIFacts)

Хіддлстон також прокоментував теорії про те, що загинув від рук Таноса не він сам, а ілюзія, яка була побудована на тому, що в Війні нескінченності Бог Підступності завдав удар воєначальнику лівою рукою, хоча в минулих фільмах писав правою рукою. Актор сказав, що даний момент ніколи не піддавався обговоренню на зйомках, і сам Том навіть про це раніше не думав. Також Хіддлстон був вражений настільки пильною увагою глядачів до подібних дрібниць.

Актор висловив свою думку щодо того, що Локі сказав у своїй заключній сцені, що є «сином Одіна». Він вважає, що ця фраза підвела риску під всією історією персонажа, а то, що він помер, різко підвищило ставки картини, сама ж сцена була вкрай емоційна. Це дає зрозуміти, що Божевільний Титан значно небезпечніше, ніж всі попередні лиходії, що ставали супротивниками Месників раніше.

Локі

Цікаво, що один шанувальник попросив актора зобразити Бога Підступності на плакаті Війни нескінченності, і Хіддлстон, особливо не замислюючись, намалював свого персонажа в його знаковому шоломі з рогами, і поставив автограф на плакаті. Варто зауважити, що практично також Том намалював Локі на телешоу Jimmy Kimmel Live, яке відвідав на початку поточного року.

we love a talented artist

– joanne (@hiddlestomas)

Нещодавно ми вже говорили про те, що Джо і Ентоні Руссо оголосили про завершення зйомок і опублікували дивне фото, яка провела справжній фурор. Фанати висунули кілька теорій про те, що зображено на картинці, і найцікавіші були зібрані в одній статті.

Ссылка на основную публикацию