«Месники 4»: Том Холланд, можливо злив назва фільму

Всі ми в курсі того, що за четвертими «Месниками» піде кінофільм «Людина-павук: Далеко від дому», навколо якого теж не менше галасу. І ось днями Том Холланд відвідав телепередачу Jimmy Kimmel Live, де представив майбутню картину, однак змушений був втекти, щоб зупинити Таноса, який зібрався пограбувати банк, тому що «Танос бідний». Один їх фанатів не зміг втриматися, щоб не висунути припущення на порталі Reddit, згідно з яким слова Холланда були розкриттям назви «Месників 4», що призвело до створення арту, який можна побачити нижче.
Фан-арт з «злитим назвою”

Холланд сумно відомий тим, що по чистій випадковості розкриває інформацію, що стосується проектів кіновсесвіту Marvel, завчасно, однак щось нам підказує, що його слова про те, що «Танос бідний», до таких не належать, адже малоймовірно, що брати Руссо вирішать так назвати свою майбутню картину.

Раніше в цьому році Холланд «випадково» показав назву свого майбутнього сиквела «Людини-павука», коли в своєму інстаграме продемонстрував передплатникам сценарій кінофільму. Незалежно від того, чи навмисно це було зроблено з дозволу або ж він не розумів, що швидко демонструючи своїм фанатам друкований варіант сценарію, він ризикує, що титульний лист буде проаналізовано. На ньому без особливих зусиль можна було прочитати «Людина-павук: Далеко від дому», а Холланд підтвердив, що це справжня назва.

Практично відразу після перегляду «Месників: Війни нескінченності» фанати почали висувати теорії про те, що станеться в наступній картині, і в цьому немає нічого дивного, якщо взяти до уваги, що маса наших улюблених персонажів звернулася в попіл після того, як Танос пальцями клацнув .

Том Холланд на ТВ-шоу Jimmy Kimmel Live

Зараз прихильники збирають інформацію по крихтах, а до прем’єри як і раніше залишається близько півроку. Коли назва буде насправді відомо, теорії будуть або спростовані, або підтверджені.

Раніше сценаристи стверджували, що в четвертих «Месники» буде показано абсолютно не те, що припускають фанати, також вони заявили, що «Месники 4» не стануть продовженням Війни нескінченності, але пов’язані з нею, безперечно, будуть.

Все, що ми можемо зробити, це дочекатися прем’єру фільму в кіно, і відбудеться вона на початку травня 2019 року. А ось «Людина-павук: Далеко від дому» буде випущений на початку літа того ж року.

Ссылка на основную публикацию