«Месники 4»: відомо, що Локі переслідував певну мету, гинучи від рук Таноса

Маса версій майбутніх подій довгоочікуваної кінострічки «Месники 4» вже була висунута фанатами, однак вони не припиняють припускати, що чекає героїв в сіквелі Війни нескінченності. І на цей раз шанувальники вирішили детально розібратися в смерті Локі в самому початку третьої «Месників». Танос був твердо переконаний, що ситуація у нього під контролем, однак у бога підступності були свої плани на цей рахунок, які нададуть безпосередній вплив на розвиток подій кінофільму «Месники 4».

Глядачі були вражені дурістю Локі в «Месники: Війні нескінченності», коли той вирішив нанести божевільному титану, збройного двома Каменя нескінченності, удар, скориставшись звичайним кинджалом.

Багато шанувальників твердо вірять, що від рук Таноса впав не сам брат Тора, а його ілюзорний двійник. Але з’явилася і нова теорія, згідно з якою у Локі був свій план, заради якого він спеціально нарвався на Таноса, щоб той його вбив, завдяки чому він може тепер допомогти Тору перемогти Таноса в майбутньому.

Так як Локі доводиться Одину сином, загинувши в бою, він потрапить в Вальгаллу. Бог підступності розумів, що в реальному світі не зможе зупинити титану, він підлаштовує все таких чином, щоб догодити в Вальгаллу. А робить він це для того, щоб домогтися аудієнції свого батька та інших богів, адже так у нього буде можливість посприяти братові в перемозі над титаном у фільмі «Месники 4».

Ми раніше вже були свідками того, як Один приходив до свого рідного сина в третьому фільмі про Тора, звідси випливає, що подібна можливість тепер є і у Локі. Цікаво, що дана теорія підтверджується словами, сказаними братом Тора безпосередньо перед смертю. А сказав він, що клянеться в невмирущої вірності.

Танос вважав, що дані слова були адресовані йому, в той час, як Локі звертався до брата. Варто також звернути увагу на слова Локі, які він адресував самому титану, а саме те, що Танос ніколи не стати богом, і, відповідно, шлях в Вальгаллу для нього закритий.

Також шанувальники КВМ вважають, що це Тор віддав наказ Хеймдалля перед смертю послати Халка на Землю, щоб той зміг розповісти Месників про те, що Танос вже близько.

Однак не варто забувати, що все вищевикладене, є лише теорією, а факти з’являться безпосередньо після виходу «Месників 4» навесні майбутнього року.

Ссылка на основную публикацию