«Месники 4»: відомо скільки років пройде після того, як Танос клацнув пальцями

Всі ми підозрювали, що між подіями третє і четверте «Месників» пройде деякий час, що вимірюється, найімовірніше, роками, але недавно стало відомо, скільки саме років пройде. Після таносовского геноциду пройде п’ять років, за які багато чого могло змінитися. Так, творцем співтовариства в Твіттері під назвою Super Bro Movies була опублікована інформація про те, що «четверта частина« Месників »перенесе нас на роки вперед щодо Війни нескінченності, хоча багато хто розраховував, що пройде максимум кілька місяців. Що ж, вибачте хлопці », – пише Daniel R. Коли один з користувач запитав, скільки конкретно років пройде», йому відповіли, що п’ять. Хоча не можна сказати, що це було вже зовсім несподіваним, так як і раніше передбачалося, що розрив буде істотним.
Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Avengers 4 starts YEARS after Infinity War. Not just a few months later as some people were hoping for. Sorry guys.

– Daniel R (@DanielRPK)

How could Steve spend five years without Bucky ?? !!!

– Dover.C (@ Crystal27025957)

Дана інформація не була офіційно підтверджена, проте шанувальники кіновсесвіту Marvel схильні вірити в це, тому що це пояснює зміни в зовнішньому вигляді персонажів на фотографіях зі зйомок картини, які просочилися в мережу. Наприклад, Стів Роджерс більше не носить бороду і зробив більш коротку стрижку, а Халк, як не дивно, навчився контролю.

Однак знайшлися і ті фанати, яких дана новина все ж шокувала, адже виходить, що тим супергероїв, які вижили після клацання, довелося протягом декількох років жити з вантажем провини за події минулого і усвідомленням того, що їм ще належить вступити в бій з Божевільним титаном, щоб виправити все те, що він накоїв.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Нещодавно ми вже говорили про те, що Марк Руффало злив численні подробиці майбутньої картини в одному з шоу, і, хоч ситуація, начебто була врятована (всі спойлери закрили «піками»), винахідливі фанати змогли відшукати програму, здатну розшифрувати назву фільму. Подейкують, що актор був звільнений братами Руссо, у всякому разі, вони написали коментар «Марк, ти звільнений» під одним з постів на його сторінці. Хоча не варто виключати, що все це було сплаінровано заздалегідь, щоб подражнити глядачів.

Що ж, з виходом офіційної інформації, як і трейлера сиквела Війни нескінченності, доведеться почекати якийсь час. Хочеться вірити, що творці картини стримають своє слово, і нададуть її незабаром після презентації трейлера «Капітана Марвел», як було обіцяно. На даний момент достеменно відомо лише те, що прем’єра «Месників 4» відбудеться на початку травня наступного року.

Ссылка на основную публикацию