«Месники 4»: загадковий кадр, наданий братами Руссо був розшифрований

Після того, як брати Руссо почали до майбутньої картині, над яким глядачі довго ламали голову, намагаючись зрозуміти, що на ньому зображено, схоже, вони змогли все ж зрозуміти суть зображення. Картинка була приурочена до завершення зйомок сиквела Війни нескінченності, тому фанати визнали, що вона носить особливий характер з натяком на майбутні події картини. Ви не повірите наскільки винахідливими вони виявилися в своїх припущеннях про те, що ж все таки показано на фото. Так, більш чи менш чітко видно, що на ньому зображено предмет, що має форму прямокутника, він блакитного кольору і світиться. Що ж, а Ви готові почути найбільш популярні теорії про те, що це таке? Ви не повірите!

Фото, викладене братами Руссо

Труну одного з Месників

Знайшлися фанати, які порахували, що на фотографії зображений труну Стіва Роджерса, який також відомий під кодовим ім’ям Капітан Америка. Вивчивши більш уважно зображення, вони помітили, що прямокутний предмет нагадує труну.

Капітан Америка

Хоча були й інші шанувальники, які заявили, що труну аж надто технологічний для Кепа, і скоріше підійде Тоні Старка, він же Залізна людина.

капсула Віжена

Ще одна теорія говорить, що це фото натякає на повернення улюбленого глядачам андроїда Віжена. Глядачі, які висунули цю версію, роблять акцент на тому, що предмет схожий на якусь капсулу, яка підживлюється енергією.

Вижен

Так, сестра Чорної Пантери разом зі Старком і Беннером знайшли спосіб не тільки оживити Віжена, а й удосконалити його.

мерехтіння Тессеракт

Також популярна була теорія про те, що блакитний фон всієї картинки наштовхує на думку про Камінь Нескінченності, який ми побачили вперше в кінофільмі «Перший месник» – Тессеракт. Не виключено, що він зіграє далеко не останню роль в майбутніх подіях.

Тессеракт, він же Камінь Простору

Якщо взяти до уваги кадри зі зйомок, на яких ми бачили нью-йоркську битву з перших «Месників», то теорія з Каменем Простору набуває сенсу.

Зрозуміло, це далеко не всі варіанти з тих, що були запропоновані глядачами. Наприклад, деяким вдалося розглянути кокон Адама Уорлок, або якесь космічне судно.

Ссылка на основную публикацию