«Месники 4»: завдяки Залізній людині стали відомі подробиці продовження

Фанати кіновсесвіту Марвел з нетерпінням чекали, коли відбудеться домашній реліз фільму «Месники: Війна нескінченності», адже, як правило, крім самого фільму, глядачам надають можливість подивитися різні інтерв’ю та інші додаткові матеріали. І в цей раз шанувальники не прогадали, адже вони отримали доступ до інтерв’ю Роберта Дауні-молодшого, який зіграв у франшизі Тоні Старка, також відомого, як Залізна людина. Цікаво, що актор розповів про важливі моменти майбутнього продовження «Месників» і навіть проговорився про те, що в «Месники 4» варто чекати повернення героя, що став жертвою божевільного титану.
Роберт Дауні-молодший, він же Тоні Старк, він же Залізна людина

Інтерв’ю давалося в досить незвичайній обстановці, до того ж сам Дауні-молодший виглядав дещо інакше, ніж зазвичай: у нього було світле волосся і посивіла борода, що говорить про його віці у фільмі, на відео також видно декорації Ваканди, змахують на лабораторію Шури, сестри Т’Чалли. Цікаво, що в подібному вигляді Старк вже був помічений під час зйомок «Месників 4».

Дані факти лише підтвердили той факт, що дія майбутнього фільму перенесе нас на кілька років вперед після подій Війни нескінченності, а також, що Тоні Старк відправиться в Ваканду до сестри Т’Чалли, яка по праву заслуговує звання найбільш розумного персонажа КВМ. Крім того, фанати навіть висунули теорії про причини даної зустрічі.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Теорія про те, що Вижен, загиблий від рук Таноса, може повернуться в майбутньому, адже по суті велика частина його особистості – програма, не позбавлена ​​сенсу. Також, варто зауважити, що Шури вдалося попрацювати над кодом персонажа до того, як він загинув, не виключено, що вона зберегла масу цінних даних, які вона разом з Залізною людиною і Халком зможе використовувати в «Месники 4» не тільки для відродження Віжена, а й для його удосконалення.

Також цілком імовірно, що Беннер, Старк і Шури зможуть вийти на контакт з Людиною-мурахою, якому вдасться вибратися з квантового світу. Разом вони можуть зайнятися вивченням даного виміру і в підсумку відшукати спосіб подорожувати в часі.

Але знову ж таки, це – лише теорії, і, можливо, вони виявляться дійсно вірними, однак стверджувати це зараз неможливо, так як творці кінострічки «Месники 4» не поспішають ділитися інформацією. Але рано чи пізно 3 травня наступного року настане, і ми самі все дізнаємося.

Ссылка на основную публикацию