«Месники: Війна нескінченності 1 і 2» стануть кінцем історії Халка

У Брюса Беннер і Халка була одна з найбільш дивовижних сюжетних ліній у фільмі «Месники: Війна нескінченності». За словами Марка Руффало, який зіграв зеленого монстра, творчій команді, яка працює над картиною, потрібно якийсь час, щоб зрозуміти, як саме варто завершити сюжетну лінію. Актор каже, що була маса дискусій про те, що робити з Халком. «Ми багато говорили про те, як закінчити фільм з Беннером, і чи буде повторюватися Халк в останній момент або ми придумаємо щось нове», – розповідає Руффало. «І мені здається, що в той момент всім нам хотілося, щоб тепер сам Беннер став героєм».
Халк, він же Халк

Актор продовжив розповідати, що конфлікт між Брюсом Беннером і Халком був частиною його персонажа, починаючи з «Ери Альтрон».

«З’ясування відносин між Беннером і Халком назрівало спочатку, і ми зрозуміли це після питання Джосс Уідон, коли Халк опинився під впливом чар Червоної Відьми по друге« Месники », – каже Руффало. «Він запитав:« Чого боїться зелений велетень? »Мені було складно дати відповідь на це питання, так як важко уявити що може викликати страх у найбільш сильного і лютого істоти у Всесвіті? Це взагалі можливо? І потім я зрозумів, що він боїться Беннер. Єдиний страх Халка – це Беннер. І це стало тим, чим ми зайнялися в сіквелі «Месників». Ми грали з цим в останньому «Торі» і обох частинах «Війни нескінченності».

Руффало не може сказати багато про те, куди ця історія призведе його далі, але він поділився деякими думками.

Халк і Чорна Вдова

«У мене немає можливості говорити на цю тему, про те, про що хочу, тому що у мене була така рука, власна невелика рука», – розповідає Руффало. «Однак я скажу, що мені хотілося б, щоб цей конфлікт стався, і поспостерігати, до чого це призведе, і чи вдасться їм з цим змириться. У них буде хвилинка поговорити? Я завжди вважав, що було б цікаво побачити їх в якомусь підпросторі, де вони можуть боротися з розумом Беннер, як з якоїсь власної наддержавою, наприклад зі зброєю пси протипоставленим грубої сили зеленого монстра, і обидва ці героя з ним боролися. Мені завжди здавалося, що такий буде кінцівка коміксу або ж щось схоже, відкриття для цих героїв ».

Ми можемо лише припускати, як завершитися сюжетна арка Халка / Брюса Беннер, а ось побачити все своїми очима зможемо не раніше 3 травня майбутнього року. Загалом, друзі, запасаємося терпінням.

Ссылка на основную публикацию