«Месники: Війна нескінченності»: Бенедикт Камбербетч поділився своїм найбільшим розчаруванням

Напевно, ви вважаєте, що зірки кіновсесвіту Marvel відчувають себе досить добре, купаючись в променях слави кінострічки «Месники: Війна нескінченності», що зібрала в прокаті 2 мільярди доларів, але, по всій видимості, деякі зірки Marvel все ж відчувають деякі жалю. Яскравий тому приклад – Бенедикт Камбербетч, який зіграв Доктора Стенджа. Актор зізнався, що у нього є, як мінімум, одне величезне співчуття після Війни нескінченності. В одному з інтерв’ю Камбербетч сказав: «… моє найбільше жаль полягає в тому, що я не міг прокрастися, щоб побачити реакцію глядачів. Я б дуже цього хотів. Правда, хочу. Я дійсно хотів би це зробити. І я думаю, що це був дуже довгий прес-тур, перш ніж я повернувся додому до родини і провів з ними справжній відпустку. Або це була не моя робота? Блін, я навіть не можу згадати.

доктор Стрендж

Я думаю, що у мене була невелика перерва, а потім я відправився на зйомки «Брексіта». Але так, це моє найбільше жаль за всю мою кар’єру. І жалю не так вже й багато, адже це була дика поїздка. Я маю на увазі, просто продати цей кінофільм, не маючи можливості щось сказати. Але місця нам дісталися – і це було дуже круто. Я знаю інших людей, які це зробили. Думаю, це зробив Том Холланд. Друзі дітей-підлітків Марка Руффало бігають та й скажуть: «Ні, що відбувається?!?!» Всесвіт розсипалася, що дійсно жорстоко, але дійсно приємно. Ти розумієш про що я кажу? Просто здорово, що настільки дорога частина франшизи зробила такий вплив ».

Камбербетч продовжував детально пояснювати, що це було, коли він нарешті зрозумів, яка внутрішня сила «Месників: Війна нескінченності» впливає на аудиторію:

«Мені подобається переглядати матеріал разом з американською аудиторією .. ця прем’єра в Лос-Анджелесі була багатолюдною, і саме ці люди її зробили. Навіть я, ніби як, збирався … і моя дружина була шокована, розумієш? До сих пір. Вона не може змиритися з цим. Я думаю, що їй дуже подобається Доктор Стрендж, і його більше немає. Я сказав: «Дитинко, його більше немає. Більше немає Доктора Стренджа. Він зник. Ось і все … це приголомшливо. Люди були дійсно здивовані, але це здорово. Хіба не дивно, що історіям все ще вдається це робити. Це насправді чудово ».

Доктор Стрендж і Залізна людина

Судячи з того, що він говорить, Камбербетч дійсно упустив можливість побачити реакцію глядачів на те, що може бути найбільшим фільмом в його кар’єрі. З одного боку, це абсолютно зрозуміло: Бенедикт, як і інші члени акторського складу, був відправлений в масовий прес-тур по всьому світу, між зйомками третьої і четвертої частини «Месників» і всіма іншими проектами, в яких він брав участь. Якщо він виконав всі свої рекламні зобов’язання, а потім відправився додому до своєї сім’ї, хто може звинуватити його? Після всієї проведеної роботи, йому, ймовірно, доведеться відпочинок від персонажа хоч на якийсь час.

Нам залишається лише набратися терпіння, щоб дочекатися прем’єру четвертої частини «Месників» навесні 2019 року.

Ссылка на основную публикацию