«Месники: Війна нескінченності»: фанатом помічена невелика деталь, на яку ви напевно не звернули уваги

Фанати кіновсесвіту Marvel намагаються повністю розібрати фільм «Месники: Війна нескінченності» на найдрібніші деталі, не оминаючи стороною навіть ті, що здаються незначними. І ось прочередной користувач сайту Reddit, підписаний як OblivionCv3, недавно вказав на один невеличкий факт про Танос у виконанні Джоша Броліна. Виявляється волосся Божевільного Титана злегка відросли, якщо порівнювати першу і останню сцени появи персонажа. Фанат навіть надав доказ цього. Звичайно, можна стверджувати, що Танос міг бути просто покритий брудом в фінальних сценах фільму, проте думка про те, що навіть воєначальник повинен стежити за своєю зачіскою, досить цікава.

Кадри, наведені фанатом як доказ
Кадри, наведені фанатом як доказ

У довгостроковій перспективі зростання волосся Таноса, безумовно, є однією з найменш послідовних речей, які мають відношення до того, що він зробив в Війні нескінченності, беручи до уваги зникнення половини всіх живих істот у Всесвіті.

«Нам поставили запитання про те, чому Танос не скористався рукавичками для подвоєння ресурсів у Всесвіті, адже він міг вчинити так», – говорить Джо Руссо, один з режисерів фільму.

«Ні, мова йшла про свободу волі», – говорить Стівен МакФілі, сценарист картини. «Це не вирішить цю проблему. Ми все одно в підсумку до цього прийдемо, нехай і через мільйони років. І він дає Людм шанс зробити все правильно. Він довіряє їм ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

«У будь-якому випадку, важко заперечувати вплив, який вчинила рішенням Божевільного Титана, особливо щодо різних персонажів MCU, звернених в попіл».

«Щодо нашого рішення щодо того, хто зникне після клацання воєначальника, це була вкрай сфокусована історія», – сказав Ентоні Руссо. «Як ми найглибше окупаємо сюжетну лінію кожного героя? Першим, зверненим в попіл став Баки Барнс, і це було знято з точки зору Стіва Роджерса. Ти знаєш, ми бачимо, як Кеп переживає в черговий раз втрату кращого друга. За тим ми спостерігаємо за Окою чиїй місій номер один – захист короля. Вона бачить, як її правитель стає попелом прямо у неї на очах. Спостерігати за реакцією персонажів дуже цікаво ».

Що ж, нам хочеться вірити, що, якщо і не все, то хоча б багато персонажів все ж будуть повернуті в «Месники 4», які вийдуть на великі екрани 3 травня 2019 року. А поки нам залишається лише задовольнятися теоріями і стежити за новинами.

Ссылка на основную публикацию