«Месники: Війна нескінченності»: Людина-павук мало не зняв з божевільного титану рукавичку

Користувач порталу Reddit під ніком sufyann05 виклав скріншот, зроблений під час перегляду фільму «Месники: Війна нескінченності». На зображенні чітко видно наскільки близький був Людина-павук до того, щоб зняти з божевільного титану Рукавичку Нескінченності, перш ніж Танос прийшов в себе і повернув артефакт. Пітер Паркер насправді був близький: згідно з планом молодого супергероя і його союзників: Тоні Старка, Стівена Стренджа, Мантис, Зоряного Лорда і Дракса, вони раптово атакували супротивника, щоб перешкодити йому зібрати всі Камені Нескінченності і отримати небачену силу, яку він мав намір використовувати для знищення половини всього живого у Всесвіті.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Емпат Мантис, завдяки своїм здібностям, підпорядкувала божевільного титану і занурила його в напівсвідомий стан, давши Пітеру Паркеру і Тоні Старка шанс зняти з Таноса Рукавичку. Все пройшло гладко і героям практично вдалося зробити задумане, поки Зоряному Лорду Герасимчука відомо про те, що Танос сумує про Гаморі.

from

Дізнавшись від Небули, що його подруга мертва, будучи на емоціях, Зоряний Лорд зірвав свою лють на Танос, випадково порушивши транс, в якому перебував воєначальник. Прийшовши до тями, розлючений Танос атакував героїв і практично досяг успіху в убивстві Тоні Старка, проте йому завадив Доктор Стрендж, який запропонував обмін – життя Старка на бажаний Камінь Часу.

Після цього божевільний титан продовжив користуватися своєю повною колекцією Каменів Нескінченності для досягнення мети – знищення половини населення Всесвіту одним клацанням пальців, в тому числі в пил звернулися і численні супергерої, як з команди Месників, так і зі Вартових Галактики.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Джо і Ентоні Руссо, режисери «Війни Нескінченності», стали на захист Зоряного Лорда, після того, як збожеволілого героя деякі фанати звинуватили в тому, що Танос зміг клацнути пальцями.

«Я хочу сказати, що він персонаж, якому довелося пізнати багато болю. За своє життя він втратив багатьох. У 10-річному віці він був викрадений піратами, втратив матір, був змушений вбити батька, також у нього відібрали кохання всього його життя », – говорить Джо.

«Так що, якщо Ви не можете зрозуміти подібний людський вибір, я не впевнений, що Ви взагалі розумієте людей. Однак у кожної людини є свої недоліки », – продовжив режисер.

А що Ви думаєте з цього приводу? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Ссылка на основную публикацию