«Месники: Війна нескінченності»: розкрито ще одне використання Каменя Душі

У фільмі «Месники: Війна нескінченності» нарешті була розкрита найбільша таємниця кінематографічної Всесвіту Marvel – макгафін, Камінь Душі, проте багато хто вважає, що повного розкриття не було.

Після всієї роботи, яку довелося виконати для його пошуку і отримання, Камінь Душі насправді не зробив багато в контексті історії «Месників: Війни нескінченності», однак був випадок, коли Танос скористався силою Каменя Душі – і більшість фанатів, найімовірніше, пропустили це!

Режисер Джо Руссо розповідає, що Танос використовував силу Каменя Душі під час битви з Доктором Стренджа на Титані. Брати Руссо, Ентоні і Джо, разом зі сценаристом Крістофером МакФілі пояснюють це так:

МаФілі: «У братів Руссо була своєрідна одержимість« Вороном ».

Джо: «Так і є. Мені подобалося рости в «Вороні». І я хотів побачити сцену в цій картині, де повна сила Таноса йде врозріз з повними силами Доктора Стренджа … і це єдине застосування Каменя Душі у фільмі ».

МакФілі: «Правильно».

Джо: «Тут же».

Ентоні: «Поки це не останнє використання».

Сцена, про яку йде мова, – це коли Доктор Стрендж створює кілька копій себе, щоб відвернути Таноса, і намагається зловити божевільного титану в мережу енергетичних уз. Танос підриває копії, використовуючи Камінь Енергії, і йому вдається ідентифікувати реального Стренджа. Він використовує Камінь Душі, щоб пробити Вищу астрального Форму Чарівника.

Це змушує Стренджа в прямому сенсі слова і духовно тягнуться. У розпал битви більшість шанувальників, ймовірно, не стежили за тим, які Камені Нескінченності спалахували, оскільки Танос взяв Стренджа на відстані, так що це цікава інформація від творчої команди.

Інший коментар розкриває, що у Таноса був свій божевільний метод, адже коли справа доходить до Каменів Нескінченності він просто божеволіє. Всякий раз, коли божевільний Титан отримував новий камінь, брати Руссо стежили за тим, щоб він використовував його в тій послідовності, в якій він з’явився. І так, після виявлення Каменя Душі на Ворміре, Танос зробив стрибок на Титан, щоб отримати і відразу ж випробувати його.

Як вже було сказано раніше, це було єдиним окремим використанням Каменя Душі у фільмі. Другий раз Камінь був використаний, коли Танос використовував об’єднану силу всіх Каменів нескінченності для свого сумнозвісного «клацання», який знищив половину всього життя у Всесвіті.

Ссылка на основную публикацию