«Месники: Війна нескінченності»: спеціально для Локі був створений підроблений сценарій

Зберегти всі деталі кіновсесвіту Marvel в секреті вкрай непросто, особливо, коли справа доходить до «Месників: Війни нескінченності». Зараз вже стало легендою то, на що пішли брати Руссо заради запобігання спойлерів, і одним з таких кроків був підроблений сценарій з абсолютно іншою долею для Локі. Як вже відомо, Локі став тим, хто загинув в третіх «Месники» одним з перших, так як його вбив Танос. Однак на сторінках нової книги «Мистецтво Месників: Війни нескінченності» з’ясувалося, що був фейковий сценарій, в якому Бог Підступності вижив. І Трінх Тран, виконавчий продюсер, поспішила прояснити ситуацію.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

«Нами була створена версія сценарію, в якій Локі втік в рятувальній капсулі на початку кінофільму», – йдеться в поясненні. «Коли ми почали знімати цю конкретну сцену, у нас були члени екіпажу, яких це збентежило. Нам потрібно було повідомити їм, що версії сценарію, які вони читали, були фейковий ».

Ідея створення фейковий сценарію, в якому Локі вижив, може здивувати фанатів, однак дана ідея зовсім не нова. Зокрема, Пол Беттані, зіграв Віжена, теж зіткнувся у своїй роботі з підробленим сценарієм Війни нескінченності, і самі режисери підтвердили це на ранньому етапі, не кажучи вже про те, що ніхто з акторів не мав доступу до повного реальному сценарієм.

«Зараз ми не можемо нічого розголошувати. Ми дуже ретельно працювали, щоб зберегти в секреті всі деталі картини, так як вона є кульмінацією 10-річного оповідання, і я вважаю, що кіновсесвіту Marvel просто бризкає емоціями фанатів, і заради цих людей ми були просто зобов’язані зберегти все в секреті, щоб, йдучи на прем’єру, вони навіть не підозрювали, що побачать », – говорить Джо Руссо. «Ми створили фальшиві сторінки сценарію і поширили їх. Жоден актор насправді не прочитав весь справжній сценарій. Далеко не всім людям дійсно відомо, що станеться в фільмі ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Зрозуміло, не дивлячись на розкриття фейковий сценарію, в якому Локі вижив, здавалося б це змушує нас повірити в смерть Бога Підступності в Війні нескінченності, проте фанати продовжать вірити в те, що персонажу вдалося обхитрити воєначальника і вижити. Фанати помітили кілька натяків на те, що Локі живий. Наприклад, вони звернули увагу на те, в якій руці у нього був ніж, коли він атакував Таноса, і стверджують, що напав на Божевільного Титана не саме Локі, а його ілюзія. Якщо виявиться, що брату Тора дійсно вдалося пережити Війну нескінченності, то ідея фейковий сценарію для Локі стає все більш цікавою і просто доводить, що Marvel захищає свої сюжети, можливо, навіть більш серйозно, ніж ми припускали.

Звичайно ж, багато фанатів хотіли б, щоб Бог Підступності все ж примудрився вижити, адже персонаж він справді неординарний, але від нас тут мало що залежить. А ось переконатися у виживанні або остаточної загибелі Локі ми зможемо вже 2 травня 2019 року в день прем’єри «Месників 4».

Ссылка на основную публикацию