«Месники: Війна нескінченності»: Танос був створений за подобою Джоша Броліна

Фанати люблять фільми кіновсесвіту Marvel за те, що вони виводять популярних супергероїв на великий екран з цікавою історією, яку почерпнув з сюжетних ліній оригінальних коміксів, однак частина їх популярності обумовлена ​​пильною увагою до деталей і любові до коміксів, які відбуваються з-за лаштунків. Коли «Месники: Війна нескінченності» вивів на великий екран Таноса, один з найбільш популярних лиходіїв Marvel був втілений в життя в вірною манері. Але він також включив схожість з актором Джошем Броліном, який зображував персонажа через технологію захоплення руху і CGI. Райан Майнердінг, керівник відділу візуальної розробки Marvel Studios, розповів про те, як створювався Танос для MCU. Кевін Файг, бос Marvel Studios, звернув увагу на те, наскільки важливий Божевільний Титана для MCU в новій книзі, випущеній до 10-річчя франшизи.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

These are renderings of my model of. wanted to make him feel as real as possible so I started by looking at what similarities existed between Thanos and and tried to emphasize those. The incredible VFX teams did an amazing job!

– Ryan Meinerding (@MeinerdingArt)

«Танос перебував в тіні, бажаючи заволодіти Камінням Нескінченності, які відіграли величезну роль в попередніх наших кінофільмах», – говорить Файг. «Тессеракт був представлений, як камінь з Космосу; Камінь Розуму спочатку був узятий з скіпетра Бога Підступності, а пізніше потрапив в лоб Віжена; і Камінь Часу, званий Оком Агамото, який перебував у Доктора Стренджа, сам по собі є Каменем Нескінченності! І, зрозуміло, Правоохоронці мали справу з Каменем Сили ».

«Так, дані артефакти, які були розкидані по кінофільмах MCU, продовжать грати свою роль і об’єднуватися. Ми натякали на це протягом шести років. Це тривалий період для натяку на щось в кіно, перш ніж представити. Танос повинен стати найбільшим лиходієм в нашій франшизі ».

Поки невідомо, чи залишиться Танос в «Месники 4», але Файг вже натякав на важливість Квантового вимірювання і мультивселенной, про які йшлося в «Людині-мурашку і Осе» і «Докторі Стренджа» відповідно.

«В кінці першої частини« Людини-мурашки »ми перший раз відправилися зі Скоттом Ленг в Квантовий світ», – каже Файг. «Ми глянули одним очком на те, що було пізніше оголене в« Докторі Стренджа », коли ми входимо в мультивселенной. Це був наш невеликий тест ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

«Але тепер Квантовий світ – це абсолютно інша територія, з якої можна грати, щоб розповісти наші історії. Дане вимір значно більше, ніж ми могли коли-небудь уявити, і на цьому рівні є різноманітні пригоди, які, ймовірно, ми розкриємо в іншому фільмі ».

Це наштовхує на думку про те, що фільми Четвертої фази можуть показати нам Квантовий світ у всій красі, розповівши про небезпеки, що таяться в ньому, а також можливості, які він надає. Раніше вже передбачалося, що саме цей вимір стане ключем до подорожей у часі, не дарма ж в ньому є тимчасові воронки.

Однак поки це лише припущення, а почнемо ми отримувати відповіді на свої питання не раніше прем’єри «Месників 4», яка призначена на початок травня 2019 року. А ви готові відправиться в минуле з улюбленими персонажами?

Ссылка на основную публикацию