«Месники: Війна нескінченності»: звідки божевільний титан дізнався, що Гамора зі Правоохоронцям відправиться на Забуття?

Як і навколо будь-якого іншого великого лиходія кінематографічної всесвіту Marvel, навколо Таноса маса таємниць. Зібравши всі Камені Нескінченності, він став індивідом, що володіє небаченою силою, і зміг перетворити на пил половину всього життя у Всесвіті. але як йому вдалося дізнатися, що Правоохоронці тримали шлях саме до цього місця, розраховуючи раніше дістатися до Каменя Реальності? За фільмом Правоохоронцям стало відомо, що Танос має намір отримати Камені Нескінченності тільки після зустрічі з Тором. Саме йому було відомо про каменях і його висновки допомогли Правоохоронцям підібратися на дві третини шляху до Каменя Реальності.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Коли вони прибувають на Забуття в спробі застати Таноса зненацька, їм стає відомо, що він уже заволодів артефактом. Вважаючи, що їй вдалося вбити Таноса, Гамора розкриває справжню реальність і бачить, що все в вогні, а божевільний титан зібрав половину Каменів Нескінченності.

Танос, як ми бачимо, чекає Вартових і збирається заманити їх в пастку, це повинно допомогти йому викрасти свою доньку Гамору, якій відомо місце знаходження Каменя Душі. Все виглядає так, ніби все це було задумано лиходієм спочатку.

Однак головне питання про те, як Танос вдалося дізнатися, що Правоохоронці разом з Гамора зустрінуть його на забуття, так і залишається без відповіді.

Чи було лиходієві відомо, що Тор виживе після використання Каменя Сили для знищення корабля з біженцями? Чи знав він, що Правоохоронці знайдуть його тіло? Чи був він у курсі того, що Бог Грому повідає Правоохоронцям про шаленому титані? Чи знав Танос, що Тор повідає їм про те, що Камінь Реальності перебувати на забуття? Чи здогадувався лиходій, що Гамора відправиться на Забуття, щоб спробувати йому перешкодити?

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

З огляду на той факт, що Танос відомо про те, що Гамора знає, де захований Камінь Душі, це здається схожим на правду. Але це основний логічний стрибок для того, щоб перемістити історію в інше місце.

Це скоріше не діра в сюжеті, а зручність, але все ж виникає питання: Як Танос дізнався, що Правоохоронці разом з Гамора зустрінуть його на забуття? Відчув він прибуття Вартових за допомогою Каменя Космосу і швидко використав Камінь Реальності для досягнення своїх цілей? Чи було Танос простіше їх відшукати, завдяки Гаморі?

Ми не отримаємо відповіді на ці питання в четвертих «Месники», але відповісти на них можуть брати Руссо якщо добре попросити.

Ссылка на основную публикацию