«Месники: Війні нескінченності»: персонажі, які стали жертвами клацання, були вражені дізнавшись про соєю долі

Сюжетні точки в «Месники: Війні нескінченності» стали настільки ж шокуючими для всього акторського складу, як і для глядачів, але у кожного «сюрпризу» була своя величезна причина.

До кінця фільму Танос досяг поставленої перед собою мети – знищити половину життя у Всесвіті клацанням пальців. Після того, як божевільний титан це зробив, жертвами обставин впали не тільки прості люди, а й частина головних героїв, серед яких: Чорна Пантера, Людина-Павук, Алая Відьма, Зоряний Лорд і ще кілька.

Для акторів, що зображують персонажів, які стали жертвами клацання Таноса, доля їх героїв не була розкрита аж до того ранку, коли вони зустрілися на знімальному майданчику в день зйомок. Зрозуміло, вони були вражені.

«Ми ретельно підійшли до вибору героїв, які стануть жертвами, і витратили чимало часу на обговорення того, як смерть кожного персонажа вплине на майбутні фільми», – розповіла продюсер фільму Трінх Трен.

Коли прийшов час повідомити акторам і випустити спойлери з сумки, реакція була змішаною.

«Реакція героїв, коли вони дізналися, що вони будуть знищені, в сцені, яку належить зняти цього ранку, була досить імпульсивної», -визнається Трен. «Ми прийняли рішення на ранній стадії виробництва, що ми будемо ретельно ставитися до спойлерам фільму, тому не було ніякої інформації ні про один серйозний момент картини і тому, що трапиться з деякими героями.

Було вирішено, що ми особисто розкриємо герою того ранку, що деякі з них не виживуть в кінці фільму, тому було трохи страшно побачити реакцію. Печаль, здивування і т.д. »

Трен – поряд з іншими продюсерами, режисерами і сценаристами фільму – була однією з дуже небагатьох людей, які знали, як закінчиться Війна нескінченності.

«Продюсери контролюють кожен момент виробництва і, як правило, в курсі всього, що буде попереду. Цього вимагає робота », – розповідає Трен. «Основна творча група – сценаристи, продюсери і режисери – контролюють процес. Звідси випливає, що важливо просто бути обережним, і стежити за тим, щоб інформацію не просочувалася, коли цього не потрібно.

Ми дуже захищали ці два фільми. Це наша найбільша робота в студії, і ми хотіли зберегти інформацію, чтлби не зіпсувати глядачам задоволення від першого перегляду в кінотеатрі.

Нагадаємо, що прем’єра фільму «Месники 4» запланована на 2 травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию