Методи розкрутки сайту


Методи розкрутки сайту

Кожен день в інтернеті з’являються нові і нові сайти. Основною причиною їх створення є бажання отримувати прибуток. Але тільки розмістити розроблений сайт мало. Адже в кращому випадку про нього дізнається невелика кількість людей, які забредуть на проект випадково, і ваші друзі, які будуть про нього знати. Для того щоб про ресурс дізналося якомога більше користувачів інтернету, сайт потрібно легко знаходити. Адже більшість відвідувачів сайту переходять на нього за запитом ключових слів в пошукових системах, отже, обов’язково потрібна розкрутка сайту.

Наведемо приклад. Користувач, який запроваджує запит, “недорогі тури в Паттайї на Новий Рік”, відвідає ресурси, розташовані на перших сторінках, лише самі терплячі відвідають другу сторінку, а вже точно ніхто не потрапить на соту. Ось чому ваш проект повинен потрапити «в десяточку».

Для розкрутки та просування проекту існують різні методи. Необхідна оптимізація ресурсу, адже вона сприяє підвищенню рейтингу проекту в пошукових системах, а, значить, тим, хто шукає певні дані в інтернеті, буде легше його знайти за ключовими словами. Правда, для цього доведеться провести певні поетапні дії: перевірити помилки, підібрати ключові слова для кожної сторінки сайту, створити карту сайту, створити нові розділи та підрозділи, а також надати користувачеві можливість переходу з однієї сторінки на іншу по внутрішньої посиланням. І, звичайно, особливу увагу треба приділити наповненню проекту – це повинні бути унікальні статті, що відповідають всім вимогам до оформлення сайтів.

Людям повинно бути цікаво, вони повинні знайти те, що шукають, а якщо цього не відбудеться, то користувачі просто будуть занадто швидко йти зі сторінок, а пошукова система в такому випадку вважатиме ваш сайт марним і обов’язково знизить його рейтинг. Дуже важливо, щоб назва статті відповідало змісту. Іншими словами, якщо стаття називається “тури в Хуа Хін в червні”, варто писати про подорож саме в цьому місяці.

Навігацію потрібно зробити зрозумілою. Статті, розміщені на ресурсі, повинні бути цікаві користувачеві, більш того, вони повинні постійно оновлюватися.

Таке просування в пошукових системах інтернету – процес досить тривалий, можна для прискорення використовувати також контекстну рекламу, що містить інформацію про послуги та адреса сайту, можна створювати розсилки, спільні проекти з більш відомим ресурсами і т.д.

Крім цього, існують і нелегальні методи розкручування, але таким чином можна потрапити в бан-лист, і проект перестане існувати. Тому ризикувати не варто, тим більше, що білі методи працюють, причому вельми ефективно.

Ссылка на основную публикацию