Metro Exodus – в пошуках оазису серед пустелі

основний сюжет

В ході однієї з вилазок головний герой Артем дізнається довго приховану керівництвом Метро від мешканців підземелля правду. Виявляється, в пережив ядерну катастрофу світі є оазиси, де можна почати абсолютно нове життя, влаштувавшись не в приклад краще. І ось, склавши змову і викравши паровоз «Аврора», Артем з дружиною Ганною і бійцями загону «Спарта» залишають підземку і відправляються в повний небезпек шлях. Всі подальші події в грі крутяться навколо цієї подорожі.

 

Ігрова лінія в «Вихід» представлена ​​ланцюжком переїздів та зупинок. Перебуваючи в дорозі, ви будете займатися звичайними справами і вести діалоги з мешканцями «Аврори», які можуть тривати по півгодини. Нудно, однак, не буде, та й де там нудьгувати людям, які звикли до труднощів життя під землею. Розмірений стукіт коліс, що змінюються за вікном пейзажі, компанія однодумців і надії на нове майбутнє, все це разом створює неповторну атмосферу, яку без перебільшення можна назвати душею гри.

 

Розвідувальні вилазки під час зупинок теж не розчарують. Місій належить виконати чимало, будуть серед них як небезпечні, так і цілком кумедні. Розжитися припасами, відправити на той світ відморозків, виручити з біди місцевих жителів, знищити дюжину іншу мутантів – звичайна справа для солдата, втім, далеко не всі проблеми в Metro Exodus вирішуються грубою силою, час від часу в різних ситуаціях гра буде апелювати до совісті, почуттю справедливості і відповідальності гравця.

Не убий даремно

Шаблонне поведінка негативних персонажів, їх дегуманізація характерна для багатьох ігор жанру RPG. Metro Exodus ламає цю усталену традицію, в ній навіть негідники представлені цілком живими людьми, поставленими на грань виживання і відчувають ті ж труднощі, що і позитивні персонажі. Взагалі, розгледіти в ворога людини чи не основною мессендж гри, що вже само по собі є досить незвичайним для шутера.

Графіка і звук

Що стосується технічних складових, тут розробники теж виявилися на висоті. Рельєфні текстури, найвища деталізація, суперское освітлення і різноманітність ландшафтів укупі зі зміною пір року і неповторяющимися мешканцями постядерной України дозволить вам зберегти увагу на протязі всіх 27 годин гри.

 

Так, локації важко назвати відкритими, але простору для здійснення маневрів цілком вистачає. До переваг гри слід також віднести фонову музику і реалістичний звуковий супровід подій.

резюме

Гра Metro Exodus, безумовно, гідне продовження попередніх серій, привабливе продуманої режисурою, чудовою графікою і звуковим супроводом з лишком перекриває дрібні технічні огріхи. Гра успадкувала шутерний складову попередніх частин, але якщо ви розраховуєте тільки на шутер, швидше за все, будете трохи розчаровані. «Вихід» всіма силами стане вчити вас любити і цінувати життя, нехай навіть якщо це життя ворогів і, якщо ніж і запам’ятається ця частина гри в першу чергу, так саме цим.

Галерея зображень:

Відео:

оцінка:

Ссылка на основную публикацию