Microsoft готує нове покоління смартфонів

В останні час стало помітним стрімке падіння Windows 10 Mobile – припиняється підтримка смартфонів, деяких додатків і знижується загальна частка ОС в світі. Компанія Microsoft навіть розділила гілки розробки Windows 10 Mobile і Windows 10. ПК – версія перейшла в RS3 (Windows 10 Fall Creators Update), а Windows 10 Mobile підтримується Feature2.

Це очевидно, що незабаром корпорація знову спробує щось придумати і подати під виглядом смартфона. Зараз зрідка чутно припущення про те, яким може бути новий смартфон від Microsoft. Творець HoloLens – Алекс Кіпман – каже, що смартфони, в нашому звичному розумінні слова, давно мертві, а Сатья Наделла заявив, що вони будуть розробляти телефони, але в “нестандартної” формі.

У своїй статті Бред Семс – журналіст видання Petri пише, що для Microsoft гра на мобільному ринку ще не закінчена, а просто припинена. Два незалежних джерела корпорації Microsoft інформують про тестування нового пристрою, для якого розроблена окрема гілка – Windows [Mobile]. У ній трохи зміниться інтерфейс в порівнянні з Windows 10 Mobile. Про готовому продукті говорити ще занадто рано, але чутки про новий вектор розвитку вже зараз досить цікаві.

Є думка про те, що додатки на Silverlight не підтримуватимуть новою версією мобільної ОС. Це означає, що старе ПО для Windows Phone просто не буде працювати на новий гаджет!

Енді Вир з Neowin заявив, що пристрої при тестуванні функціонують нема на окремій версії Windows 10 Mobile, а на “повноцінної” Windows 10 з оболонкою, що масштабується відповідно до типу мобільного пристрою. Це відгомін ідеї Microsoft створити інтерактивну масштабируемую оболонку для ОС, яка буде підлаштовуватися під будь-які види пристроїв. Cshell для смартфонів схожа з Windows 10 Mobile, але має і свої відмінні риси – змінені центр повідомлень і стартовий екран.

Незважаючи на те, що Microsoft тестує Cshell на старих смартфонах, навряд чи настільки велике оновлення з’явиться на існуючих девайсах. Якщо Microsoft буде використовувати Windows 10 на ARM, то поновлення для таких смартфонів, як, наприклад, Lumia 650/950 чекати не варто через відсутність підтримки потрібних технологій на рівні процесора. Але компанія продовжує готувати оновлення Feature2, вихід якого очікується зовсім скоро. Внутрішні джерела компанії Microsoft повідомляють, що корпорація припинить розробку Windows 10 Mobile, коли вийде Feature2 і сконцентрується на створенні Windows 10 на ARM і Cshell. Користувачі Windows 10 Mobile отримуватимуть щомісячні оновлення безпеки та виправлення.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию