Microsoft і Intel анонсували Project EVO

Звістка про нове партнерство, в рамках якого Microsoft і Qualcomm працюють над емуляцією архітектури x86 на оснащених мобільними процесорами комп’ютерах з Windows 10, зовсім не означає, що софтверний гігант припинить співпрацю з Intel. Навпаки, відносини між двома компаніями стануть тіснішими завдяки новому проекту під назвою Project EVO, який передбачає спільну розробку нових апаратних і програмних рішень, які сприяють поширенню штучного інтелекту, Cortana, змішаної реальності в іграх і підвищеної безпеки.

Завдяки цій ініціативі майбутні пристрої будуть наділені кращими з інновацій Microsoft і Intel. Користувачі зможуть взаємодіяти з Cortana навіть на відстані кількох метрів від пристрою, отримають найпередовіші системи безпеки для захисту від шкідливих програм і хакерських загроз, останні досягнення в області біометричної аутентифікації, недорогі пристрої для доступу в світ змішаної реальності і можливість поєднати віртуальну і фізичну реальності.

За словами Intel, співпраця з Microsoft гарантує, що рішення для змішаної реальності в Windows 10 будуть сумісні з багатьма комп’ютерами Performance-класу, які оснащені процесорами Intel Core 6-го і 7-е покоління. До кінця наступного року буде додана і підтримка масових чіпів Intel і змішана реальність буде спочатку підтримуватися інтегрованими графічними чіпами Intel HD Graphics.

Також сьогодні на конференції WinHEC 2016 Microsoft оголосила, що вже в лютому розробники отримають тестові екземпляри VR-окулярів від Acer, ASUS, Dell, HP і Lenovo. Такі комплекти будуть доступні на конференції GDC в Сан-Франциско. Крім того, повну підтримку Windows 10 отримають окуляри S1 від китайської компанії 3Glasses.

Microsoft відзначає, що в режимі змішаної реальності можна буде використовувати більше 20 000 універсальних додатків Windows. При цьому додавати 3D-об’єкти в реальний світ можна буде прямо з браузера Microsoft Edge, який буде відтворюватися належним чином на контенту в форматі WebVR. У свою чергу додаток «Кіно і ТБ» в Windows 10 дозволить відтворювати 360-градусне відео.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию