Microsoft хоче переманити студентів з MacBook на новий ноутбук Surface

2 травня 2017 року Microsoft представила свою новинку – Surface Laptop. Це ноутбук преміум-класу. Глава компанії Microsoft Panos Panay стверджує, що його команда створила оптимальне поєднання дизайну, набору функцій, часу автономної роботи і т. Д., Що робить Surface Laptop самим передовим ноутбуком на ринку.

Завдання маркетингової команди Microsoft буде повідомляти цільової аудиторії про величезні зусилля, які творці вклали в створення ноутбука Surface. Маркетингова група несе в собі величезну відповідальність за те, щоб переконати студентів, так люблять Apple, купувати ноутбук в іншої компанії. Дана стратегія вимагатиме, в першу чергу, тривалої кампанії і величезних ресурсів.

Що кажуть розробники?

«Ніхто не знає продукт краще, ніж його творець і коли він може словесно висловити гідності і особливості свого продукту з таким же натхненням, як і при його створенні, аудиторія це відчує» – ось що говорить Panos Panay.

Глава корпорації додав, що його команда вкладає своє серце і душу в кожну деталь, від крихітної петлі до кінцевого дизайну.

Microsoft повинна передати емоції в маркетингу Surface Laptop

На жаль, прихильність продуктам Microsoft і її маркетинговим зусиллям в кращому випадку можна назвати посередньої. У всіх успішних продуктах є емоційна і соціальна складові, які сприяли, наприклад, успіху MacBook, не беручи до уваги його технічні можливості. Для студентів MacBooks є «соціально схваленим» ноутбуком. Будучи продуктом Apple, він виграє в першу чергу через бренду. Подобається їм це чи ні, але сувора реальність, з якою стикається Microsoft.

Маркетинг, який не впливає на емоції цільовою аудиторією і який фокусує свою увагу виключно на характеристиках ноутбука Surface, швидше за все, не вдасться.

Війна двох титанів?

Як і в разі будь-якої «війни», Microsoft не зацікавить споживачів тільки однієї рекламою протягом одного кварталу. Компанія має бути готова до того, що будуть потрібні роки «битв» на те, щоб вирвати у Apple першість. Наприклад, Apple представила оновлені MacBook і MacBook Air на WWDC 2017. Це вже спростовує недавнє твердження Microsoft про те, що ноутбук Surface на 50% швидше MacBook і MacBook Air.

З огляду на стрімко розвивається технічну галузь, спекулятивна гонка не може бути маркетинговою стратегією Microsoft. Корпорація повинна прагнути до того, щоб з часом була створена емоційний зв’язок зі споживачами.

Незалежно від того, що робить Microsoft, її кампанія повинна бути наполегливою, творчою, пристрасної, адже маркетингове майстерність Apple не має собі рівних.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию