Microsoft Publisher: що це за програма і для чого вона

Microsoft Publisher – додаток пакета Microsoft Office для створення публікацій – починаючи від простих листівок, запрошень, грамот, закінчуючи поштовими розсилками, каталогами, календарями і багатьом іншим. Функціонал програми досить багатий – використання ефектів тексту і зображень, інструментів розсилок і злиття пошти, загальний доступ файлів і розширена можливість друку. Давайте розглянемо, що це за програма – Microsoft office Publisher?

Для чого потрібен MS Publisher?

За допомогою даної програми можна наочно представити інформацію про ваш проект або компанії у вигляді буклету, візитки або навіть професійного каталогу.

Які можливості MS Publisher?

При запуску програми нам пропонують створити файл із запропонованих шаблонів. Є як вбудовані шаблони, на основі яких можна робити свою публікацію, так і можливість додавати свої шаблони з інтернету. Шаблонів дуже багато і кожен може підійти саме для реалізації Вашої ідеї з мінімальним редагуванням.

Вбудовані шаблони:

Шаблони з Інтернету:

Для прикладу візьмемо створення Візитною картки, щоб показати можливості і функціонал додатка Microsoft Publisher. Інтерфейс програми не сильно відрізняється від інших додатків пакету Microsoft Office, але має свої унікальні функції.

панель Головна

Основна вкладка для базового форматування тексту, шрифту, вставки і інших функцій. Нічого нового щодо інших додатків Office.

панель Вставка

Одна з головних вкладок цього додатка, яка дозволяє вставити всі основні компоненти подальшої публікації. На відміну від стандартних таблиць, малюнків, фігур і зображень в цій панелі є Стандартні блоки, в яких включені Частини сторінок, Календарі, Обрамлення і акценти і Рекламні оголошення.

Дані компоненти дозволять змінити або додати ті компоненти публікації, які необхідні Вам. Колірна гамма елементів змінюється зі зміною загальної теми, або Ви можете змінити будь-який елемент композиції використовуючи Засоби малювання.

Також є можливість Вставки Бізнес інформації, яка містить Ім’я, Посада, Назва організації, адреса і контактна інформація. Даний пункт дуже зручний для використання в публікаціях, що містять дану інформацію, щоб постійно її не вносити, є окрема вставка.

Панель Макет сторінки

 

Включає в себе: Шаблони, Параметри сторінки, Макет, Схеми, Шрифти і Фон сторінки. Шаблон – дозволяє поміняти шаблон або змінити параметри існуючого. Параметри сторінки – настройки Поля, Орієнтації і розміру сторінки. Макет – зміна, видалення або додавання відображення напрямних, по яких виконується формування елементів публікації. Схеми – використання стандартних колірних тим або створення нових. Використання різних схем також відображається на елементах, які Ви використовуєте – Частини сторінок, обрамлення текст і т.д.

Шрифти і Фон – теми шрифтів і зміна шрифту тексту, а також виставлення фону – малюнок, заливка, градієнтний колір, текстура або візерунок і багато комбіновані варіанти.

панель Розсилання

 

Одна з головних функцій Publisher – Злиття, створення великої кількості публікацій з різними даними, на основі баз даних, контактів Outlook або Списку контактів.

Наприклад, потрібно створити візитні картки на невелику організацію, шаблон візитки готовий, але вводити імена та контактні дані вручну дуже довго. Цим і повинна займатися функція злиття – яка буде виконувати редагування і замінювати дані на основі списків контактів або бази даних.

Панелі Рецензування і Вид

Включають в себе базові інструменти: Орфографія, Довідники, Тезаурус, Мова і переклад тексту. А також формат, вид, масштабування і параметри сторінки.

Засоби Малювання і Робота з написами

Засоби малювання дозволяють змінювати і редагувати елементи публікації, змінювати стилі фігур, колір, контур і ефекти для додавання Ваших дизайнерських рішень щодо публікації. Робота з написами дає можливість виконувати форматування тексту Вашого документа – напрямок, оформлення, шрифти, вирівнювання, зв’язку, стилі і ефекти тексту.

 

Де завантажити Microsoft Publisher 2016

 

Отримати Microsoft Publisher на даний момент можна 2 способами:

  • Придбати окремо продукт на сайті Microsoft

  • Або отримати в рамках підписки Office 365

Остання офіційна версія Microsoft Publisher – 2016 року, проте можна встановити і більш ранні версії, наприклад Microsoft Publisher 2007, яка в цілому не відрізняється від останньої версії.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию