Microsoft знову порівняла енергоефективність Edge, Chrome, Opera і Firefox

Microsoft знову «кинула рукавичку» конкурентам в особі Google, Mozilla і Opera, заявивши, що Microsoft Edge – все ще найефективніший браузер в плані споживання енергії. Сьогодні компанія вирішила повторити порівняння Edge з останніми версіями інших відомих браузерів, опублікувавши наочні тести часу автономної роботи при відтворенні в них потокового відео. Однак на цей раз Microsoft також повторила один з тестів Google, щоб переконати нас, що зі штатним браузером Windows 10 наші ноутбуки та планшети будуть працювати довше, ніж при використанні Chrome, Firefox і Opera.

Нагадаємо, що в червні софтверний гігант випустив результати тестування, які показали, що Edge споживає менше енергії, ніж Chrome, Firefox і Opera при виконанні одних і тих же завдань. Тоді Microsoft сказала, що з виходом Windows 10 Anniversary Update відрив стане ще більш значним. Відповідь Opera, а ось Google цьому випадку не зреагував на ці гучні заяви Microsoft.

Проте, на початку вересня «корпорація добра» результати своїх власних випробувань енергоефективності, порівнявши Chrome 46 з нещодавно вийшла версією 53. Інші браузери в тестуванні брали участь. Мабуть, тому Microsoft вирішила повторити його.

Як і Google, порівняння енергоефективності Microsoft зробила за допомогою комп’ютерів Surface Book і того ж самого відео з Vimeo. Тестування проводилося на Edge, Chrome, Firefox і Opera. результати:

Тепер давайте поглянемо на результати власного тесту Microsoft, в рамках якого в браузерах запускалося відтворення потокового відео з Netflix.

Як можете бачити, Edge знову найкращий.

Щоб забезпечити максимальну прозорість, Microsoft опублікувала всю методологію тестування на GitHub (див. І), щоб будь-який бажаючий міг відтворити ці тести самостійно. І так, Microsoft знову оголосила про плани продовжити роботу над ефективністю свого браузера.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию