Мікрохвильова піч маленького розміру

Мікрохвильова піч маленького розміру: призначення і гідності кухонного приладу

Компактні габарити цього приладу складають привабливість для власників маленьких кухонь. Під компактністю СВЧ-печі можуть розумітися як розміри корпусу, так і об’єм внутрішньої камери.

Найменша мікрохвильова піч може випускатися в 2-х варіантах:

Крім того, мікрохвильові печі мають і підрозділ на:

  • стаціонарні – легкі в транспортуванні і прості в експлуатації;
  • портативні, призначені для використання в похідних умовах.

Розміри маленьких мікрохвильових печей

Встановлювати маленькі мікрохвильові печі можна не тільки на столі, але і в кухонній шафі, і навіть на підвіконні. Якщо планується установка СВЧ в шафі, то її ширина не повинна перевищувати 44 см. Самою малої глибиною визнано значення 30 см. Висота приладу може бути різною і тому приклад СВЧ піч Самсунг.

Якщо під установку компактною печі відведено якесь конкретне місце на кухні, бажано його заміряти і взяти дані в магазин. Тоді купити найменшу мікрохвильовку для вас не складе ніяких труднощів.

Незважаючи на великий розкид значення внутрішнього обсягу камери СВЧ-печей, маленькі мікрохвильові печі на 15 літрів є найпоширенішими.

Що стосується обертового піддона, то в компактних моделях його діаметр варіюється в межах 24 – 26 см як запобіжник для мікрохвильовки. При цьому потужність, необхідна для роботи міні-печей, не перевищує 600 – 800 Ватт.

Популярні моделі, ціни

Вибрати й купити мікрохвильову піч маленького розміру можна з таких варіантів, як:

Маленькі СВЧ-печі можуть мати електронне або механічне управління, працювати в режимі «соло» або в декількох автоматичних режимах, покриття їх внутрішньої камери може бути емальованим або виконаним з нержавіючої сталі. Купити маленькі мікрохвильовки можна за ціною 50 – 150 у. е. За стільки ж грошей можна купити запчастини для мікрохвильовки.

Поради щодо вибору

Оскільки режимів робіт і функцій мікрохвильова піч має багато, буде не зайвим розбиратися в самих основних з них. Отже, рішення купити маленьку мікрохвильову піч має передувати визначення, для яких саме цілей вона буде використовуватися.

Якщо в ній будуть розморожувати продукти або готуватися прості нехитрі страви, тоді необхідно розглядати варіанти «соло». Функціональні компактні моделі такого плану продаються за ціною 50 – 80 доларів. А стільки ж коштує ремонт мікрохвильових печей Samsung.

Якщо ви бажаєте запікати м’ясо, готувати тости і бутерброди, робити випічку, тоді необхідно купувати СВЧ піч, обладнану грилем. В цьому випадку ви повинні звернути увагу на тип гриля.

Так, прилад з кварцовим нагрівальним елементом зробить корочку на продуктах більш ніжною. Малий витрата електроенергії – ще один плюс на користь кварцу.

Відгуки

«Купити маленьку мікрохвильовку я вирішила для дачі. Заплативши за модель Daewoo KOR-5A07B всього 60 доларів (а стільки ж коштує ремонт мікрохвильової печі), я отримала стильний компактний прилад чорного кольору, який працює в режимі «соло». Мікрохвилі система розподіляє рівномірно, тому всі страви виходять якісними.

Механічна СВЧ обладнана підсвіткою камери і звуковим сигналом. Зсередини камера покрита якісною емаллю. Я задоволена”.

Ссылка на основную публикацию