Мікрохвильова піч Samsung (Самсунг) G2739NR

Мікрохвильова піч Самсунг G 2739 NR: технічні характеристики і вартість приладу

Заплативши всього 125 доларів, споживач отримує можливість швидкого і якісного приготування їжі на печі, оснащеної кварцовим грилем, мікрохвильові печі Bosch. Такі корисні системи, як: автоматичне розморожування, автоматичне приготування і автоматичний розігрів присутні.

Годинники і таймер, який встановлюється до 99 хвилин, є. Дверцята відкривається за ручку. В приналежності входить металева підставка і скляний стіл.

Відгуки

«Гарну білу СВЧ піч Samsung G 2739 NR я купила всього за 100 доларів (стільки ж коштують мікрохвильові печі LG MS-2021U), потрапивши в магазині під акцію. Компактний прилад з об’ємом камери 20 літрів оснащений усіма корисними функціями, які працюють в автоматичному режимі.

Зручна безпечна підсвічування камери і звуковий сигнал, що сповіщає про закінчення робочих процесів, є. Сенсорне управління СВЧ-піччю не викликає труднощів в експлуатації. Потужний гриль, що забезпечує страв рівномірне запікання, є. Своєю покупкою я задоволена не менше, аніж раніше купленої застарілої мікрохвильовою піччю Самсунг ».

Коли виникає необхідність в ремонті СВЧ-печей Самсунг?

Несправності мікрохвильової печі Samsung G 2739 NR можуть виникнути з наступних причин:

По приїзду додому до замовника майстер проводить діагностичні роботи, виявляючи причину несправності. Дії, пов’язані з тестуванням приладу, оплачуються тільки в разі відмови від ремонту. Узгодивши всі наступні дії з власником СВЧ-печі, майстер приступає до ремонту, який триватиме від 20 хвилин до 1 години.

Всі запчастини, які можуть знадобитися для ремонтних робіт, майстер привозить з собою, пізніше включивши їх в загальну вартість ремонту.

Найчастіше майстрам сервісних центрів доводиться виконувати такі роботи:

У міру закінчення ремонтних робіт майстер дає споживачеві рекомендації, що стосуються правильної експлуатації приладу, а також складає акт з наданням гарантії.

Залежно від складності виконаних робіт замовник сплачує від 30 до 70 доларів (сюди входять і діагностичні роботи). Вартість витрачених запчастин оплачується окремо по домовленості.

Ссылка на основную публикацию